Naujienų srautas

Tavo LRT2020.01.28 10:04

„Nepažintas meras“ Bronius Markauskas: su meru žmonės kalba kitaip

LRT.lt 2020.01.28 10:04

Šio trečiadienio LRT TELEVIZIJOS laidos „Nepažintas meras“ herojumi taps neatpažįstamai perrengtas ir gerokai atjaunėjęs Klaipėdos rajono vadovas Bronius Markauskas.

Pusdieniui paprastu Gargždų gyventoju tapęs politikas sieks išspręsti laidos vedėjui Edvardui Kubiliui gargždiškių įvardintas problemas, o tokių – ne viena. Gyventojai piktinosi nereguliuojama pėsčiųjų sankryža vienoje judriausių miesto gatvių, taip pat – pavojingu atitvaru turgaus teritorijoje.

Merui teks pačiam patirti, kad, rodos, menkų problemų sprendimas gali užtrukti. „Absurdiška situacija – ypač, kai bandome neigti tą absurdą. Manau, daugeliu atveju yra lengviau imti ir padaryti, nei aiškintis, kieno problema“, – apie metų metus nepašalinamą pavojingą bortą kalbės B. Markauskas.

„Turbūt reikėtų dažniau apsilankyti turguje – ten galima sutikti įvairių žmonių. Ši patirtis yra kitokia – turbūt, jei žmonės mato, kad kalba su meru, kalba kitaip. Ir žodžius, ir intonaciją parenka, o kai su miesto gyventoju, pokalbis – kitoks. Tikrai įdomi patirtis“, – atviraus Klaipėdos rajono meras.

Kaip į paprasto miestiečio susirūpinimą reaguos atsakingos institucijos ir ar pavyks neatpažintam merui išspręsti gyventojų nurodytas problemas, paaiškės jau šį trečiadienį 21.30 val. LRT TELEVIZIJOS laidoje „Nepažintas meras“.

„Nepažintas meras“ yra naujas LRT TELEVIZIJOS projektas, leidžiantis žiūrovams artimiau susipažinti su šalies savivaldybių vadovais, o jiems – pažvelgti į savo miestą ar rajoną paprasto gyventojo akimis. Projekte pasiryžę dalyvauti merai, perrengti ir neatpažįstamai nugrimuoti, gerą pusdienį praleidžia kaip paprasti savivaldybės gyventojai spręsdami įvairias kasdienes problemas ir aiškindamiesi, ar tikrai jiems pavaldžių institucijų durys atviros visiems.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą