Naujienų srautas

Tavo LRT2020.01.27 10:32

Praėjusią savaitę žiūrovus itin dominusi laida – „Klauskite daktaro“: Unikauskas patarė, kaip taupyti valgant sveikai

LRT.lt 2020.01.27 10:32

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT.lt lankytojų buvo žiūrimiausi.

Praėjusią savaitę daugiausiai peržiūrų sulaukusioje LRT TELEVIZIJOS laidoje „Klauskite daktaro“ Lietuvos sveikatos mokslų universiteto profesorius Alvydas Unikauskas papasakojo, kokie kasdieniai įpročiai alina inkstus ir kaip sveika mityba padeda taupyti. Anot jo, netiesa, kad sveikas maistas yra brangus. Šį mitą laužė ir dietistė Vaida Kurpienė: „Valgydami sveiką maistą ir būdami sotūs galite sutaupyti nuo 10 iki 50 procentų savo išlaidų, skiriamų maistui.“ Taip pat A. Unikauskas išskyrė labiausiai inkstams kenkiančius veiksnius.

Dar viena laida, kuria praėjusią savaitę itin domėjosi LRT žiūrovai – „Nepažintas meras“. Šįkart laidos herojumi tapo Šakių rajono vadovas Edgaras Pilypaitis. Kostiumą iškeitęs į margą megztinį ir juodą paprastą striukę, pakeitęs plaukų spalvą ir veidą paslėpęs po vešlia juoda barzda, jis tapo neatpažįstamas ir bandė paprasto gyventojo akimis pažvelgti į savo rajono problemas.

Į LRT mediatekos žiūrimiausių įrašų TOP 5 pateko ir kulinarinė laida „Beatos virtuvė“. Rubrikoje „Pageidavimų koncertas“ laidos vedėja Beata Nicholson pasidalijo „Soliankos“ receptu. Tai soti, turtinga ir tiršta vitaminų sriuba. Šis žiemiškas patiekalas pamaitins ne tik akis, bet ir jūsų skrandį.

Taip pat žiūrovams buvo įdomi laida „(Ne)emigrantai“. Norvegijoje gyvenanti daugiavaikė mama besilaukdama šeštojo vaiko paliko vyrą ir apsigyveno su buvusiu narkomanu. Lietuvė Rūta pirmojo sūnaus susilaukė būdama vos 20-ties, kitų 5 – nuo antrojo vyro, o paskutinis kūdikis – nuo dabartinio širdies draugo. Besilaukdama šeštojo vaiko Rūta įsimylėjo kitą ir palikusi savo vyrą apsigyveno su buvusiu narkomanu. Dėl šio sprendimo nuo Rūtos nusisuko tėvai ir artimi draugai.

Dar viena laida, sulaukusi daug dėmesio – „Labas rytas, Lietuva“. Studijoje viešėjęs Didžiosios Britanijos prekybos rūmų Lietuvoje vadovas Chrisas Butleris sako, kad princo Harry ir jo žmonos Megan atsiskyrimas nuo karališkosios šeimos buvo nuspėjamas. Pašnekovas teigia: „Tiems, kas skaito Britanijos spaudą, buvo ganėtinai aišku, kad toks karališkosios šeimos skilimas yra galimas. Ypač apie tai leido nuspėti princo žmona Megan, kuri, akivaizdu, jautėsi nelaiminga, o titulas jai tapo sunkia našta.“

1. „Klauskite daktaro“

Klauskite daktaro. Kokie kasdieniai įpročiai alina inkstus ir kaip sveika mityba padeda taupyti?

2. „Nepažintas meras“

Nepažintas meras. Pensininku persirengęs Šakių rajono meras: norėjosi, kad mano žmonės pasirodytų neprasti

3. „Beatos virtuvė“

Soti, turtinga ir žiemiškai tiršta: pasak Beatos, „Solianka“ – vitaminų sriuba

4. „(Ne)emigrantai“

Norvegijoje gyvenanti daugiavaikė mama, besilaukdama šeštojo vaiko, paliko vyrą ir apsigyveno su buvusiu narkomanu

5. „Labas rytas, Lietuva“

Karališkosios šeimos žinovas: titulų atsisakę Harry ir Meghan siekė privatumo, tačiau dėmesio sulauks dar daugiau
LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi