Naujienų srautas

Tavo LRT2020.01.24 09:36

LRT PLIUS Sceną užlies svingo muzika ir lindihopas

LRT.lt 2020.01.24 09:36

Sausio 26 d. LRT PLIUS transliuos antrąjį LRT PLIUS Scenoje vykusį koncertą – įsimintiną pasirodymą šį kartą surengė muzikos grupė „The Schwings Band“ kartu su lindihopo klubo „Harlem Speaks Easy“ šokėjais.

LRT PLIUS Scena yra naujas LRT kultūros renginių formatas ir dar viena kultūros erdvė spektakliams, koncertams, skaitymams, eksperimentiniams meniniams pasirodymams.

„Šiuo projektu norime Lietuvos žiūrovus supažindinti su pačiais įvairiausiais scenos meno žanrais, kūriniais ir kūrėjais, pristatyti tai, ko jie, galbūt, dar nėra atradę. Šį kartą LRT PLIUS Sceną užlies svaiginanti džiazo muzika. Remigijaus Rančio vadovaujami „The Schwings Band“ kartu su „Harlem Speaks Easy“ šokėjais surengė tikrą muzikos, šokio ir gerų emocijų šventę, į kurią tikimės įtraukti ir anapus ekranų sekmadienio vakarą leisiančius LRT PLIUS žiūrovus. Žiūrovams taip pat parengėme specialų siužetą, kuriuo pristatysime lindihopo žanro istoriją ir jo kelionę į Europą“, – sako LRT kultūros turinio redaktorė Agnė Biliūnaitė.

„The Schwings Band“ yra vintažinį svingą ir Naujojo Orleano stiliaus džiazą atliekanti grupė, kurią 2011 metais įkūrė žinomas džiazo muzikantas, multiinstrumentalistas R. Rančys. Klubo „Harlem Speaks Easy“ šokėjai rengia lindihopo, stepo, čarlstono šokių pasirodymus įkvėpti šėlstančios svingo šokių eros ir praėjusių laikų elegancijos.

Grupės „The Schwings Band“ ir „Harlem Speaks Easy“ šokėjų pasirodymas per LRT PLIUS bus transliuojamas sausio 26 d. nuo 18.55 valandos.

Pirmasis kūrinys, kuris buvo parodytas naujoje LRT scenoje ir tiesiogiai transliuojamas LRT PLIUS eteryje, – šiuolaikinio šokio teatro „Aura“ spektaklis „Kaunas ZOO“. Jo įrašą galima pasižiūrėti LRT mediatekoje.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą