Tavo LRT

2015.09.12 09:19

„Vilniaus maratonas“ – tiesiogiai per LRT.lt

LRT.lt 2015.09.12 09:19

Jau dvyliktą kartą vyksiančio „Vilniaus maratono“ dalyvių pasirodymus sekmadienį nuo 9 val. galėsite tiesiogiai stebėti naujienų portale LRT.lt. Kartu su tūkstančiais sporto entuziastų varžysis ir 23 LRT darbuotojai. 

Tarp jų – LRT laidų vedėjai Ignas Krupavičius ir Deividas Jursevičius, sporto prodiuseris Ramūnas Grumbinas, „Panoramos“ veteranas Jonas Ramelis, naujienų žurnalistė Jovita Sukackaitė, laidos „Laba diena, Lietuva“ reporterė Justė Navickaitė, LRT.lt naujienų portalo redaktorė Goda Raibytė, radijo žurnalistės Indrė Anskaitytė, Lina Okienė, Živilė Kropaitė, Vita Ličytė ir kiti.

LRT sportą kuruojantis Ramūnas Grumbinas pasirengęs įveikti visą distanciją – 42 km. Jam šis maratonas – jau aštuntasis.

„2008-aisiais šį atstumą įveikiau per 4 valandas, vėliau – per 3 val. 6 min. Tikiuosi, gal šįkart tai pavyks padaryti per 3 valandas ar net dar greičiau. Tačiau ne laikas svarbiausia. Man tai puiki proga išbandyti savo galimybes. Svarbiausia – bėgsiu nuostabaus savo gimtojo miesto gatvėmis“, – pasakoja LRT sporto prodiuseris.

Portalas LRT.lt maratoną transliuos visą dieną iš kelių jo vietų.

Pirmą kartą visos renginio nuotraukos bus talpinamos fotobazėje internete adresu vilniusmarathon.sportfoto.com. Kiekvienas bėgikas pagal vardą, pavardę ar dalyvio numerį galės surasti savo nuotraukas. Tam trasoje dirbs 8 profesionalūs fotografai.

Kaip ir pernai, po bėgimo dalyviai kviečiami nemokamai atsigaivinti ar nusiprausti „Hansgrohe“ duše-sunkvežimyje, kuris stovės ant šaligatvio ties Gedimino prospekto ir T. Vrublevskio gatvės sankryža.

Tiesioginę maratono transliaciją portale LRT.lt stebėkite sekmadienį nuo 9 valandos ryto.