Naujienų srautas

Tavo LRT2020.01.23 10:56

LRT kviečia visuomenę į diskusiją, kokių laidų reikia prieš rinkimus

LRT.lt 2020.01.23 10:56

Artėjant Seimo rinkimams, vasario 19 dieną LRT kviečia visuomenę į atvirą diskusiją, kokiomis laidomis ir projektais visuomeninis transliuotojas galėtų labiau sudominti rinkėjus ir kokybiškai juos informuoti.

LRT ketina rengti ne tik įstatymais įpareigotas agitacines laidas, bet ir savo iniciatyva pasiūlyti įvairių rinkimams skirtų laidų LRT TELEVIZIJOJE ir kitose LRT platformose.

„Pernai savo iniciatyva surengę prezidentinius debatus Vilniaus S. Daukanto aikštėje pamatėme, kad pasižiūrėję į rinkimines laidas kūrybiškai galime padidinti rinkėjų susidomėjimą ir paskatinti kokybiškas diskusijas apie kandidatus ir jų programas. Aktyvūs ir gerai informuoti rinkėjai – demokratijos garantas, kurį užtikrinant svarbus vaidmuo tenka ir LRT, todėl ir šiemet ieškome efektyvių sprendimų“, – sako LRT generalinė direktorė Monika Garbačiauskaitė-Budrienė.

Ieškodama kūrybiškų idėjų ir efektyvių sprendimų LRT kviečia visuomenę į atvirą diskusiją, kokios LRT laidos ir projektai paskatintų labiau domėtis rinkimais, suteiktų reikalingą ir objektyvią informaciją apie kandidatus, padėtų atpažinti rinkimų metu vykstančias manipuliacijas.

Diskusija „Rinkimai ir LRT“ vyks vasario 19 d. (treč.) 10 val. LRT (Konarskio g. 49, Vilniuje).

Diskusijos trukmė – pusantros valandos.

Į diskusiją kviečiame registruotis paspaudus čia.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą