Naujienų srautas

Tavo LRT2020.01.21 09:39

LRT Televizijos programų vadovu tapo Andrius Korenka

LRT.lt 2020.01.21 09:39

LRT Televizijos programų departamentui vadovaus Andrius Korenka, pakeisiantis ankstesnį vadovą Aldarą Stonį. Prodiuseris ir scenaristas A. Korenka yra sukaupęs beveik 15 metų darbo patirtį. Prieš prisijungdamas prie LRT komandos jis dirbo reklamos ir televizijos gamybos įmonėje „VRS Production“ TV projektų direktoriumi. A. Korenka yra baigęs audiovizualinių menų studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje.

„Pastaraisiais metas LRT žiūrovų auditorija išaugo, visuomeninio transliuotojo pozicijos rinkoje sustiprėjo – LRT TELEVIZIJOS auditorijos dalis jau perkopė 13 procentų (prieš ketverius metus buvo 9 proc.), tačiau čia neketiname sustoti. Reitingai, nors ir nuosekliai augantys, tėra vienas mūsų veiklos rodiklių. Kuriant televizijos programas būtina siekti turinio kokybės, sutelkti kūrybinį potencialą, prisitaikyti prie kintančių auditorijos poreikių, taip pat nuolat ieškoti naujų sprendimų.

Iš naujojo vadovo tikimės, kad jis tęs sėkmingai pradėtus darbus, o taip pat – užtikrins veiklos efektyvumą: diegs modernius vadybos sprendimus, sustyguos procesus“, – sako LRT generalinė direktorė Monika Garbačiauskaitė-Budrienė.

Kaip pabrėžia LRT vadovė, tai yra didelis iššūkis – TV programų departamentas yra didžiausias LRT padalinys, jame dirba daugiau nei 200 darbuotojų.

„Man, kaip Lietuvos piliečiui, LRT misija – žiūrovų švietimas, kultūros sklaida, objektyvus ir nešališkas Lietuvos bei pasaulio įvykių pateikimas, pilietiškumo skatinimas – yra prasminga, telkianti ir vienijanti visos šalies gyventojus veikla.

Noriu prisidėti prie šios prasmingos veiklos ir tapti jos dalimi. Kaip kūrėjui ir vadovui man labai aktualus ir tas aspektas, kad ilgiausiai veikianti LRT išlieka ir perspektyviausia televizija Lietuvoje, turinti savo studijas, kilnojamąsias televizijos stotis, modernų technikos parką ir televizijos profesionalų komandą. Čia matau didelį potencialą kurti vertingą ir prasmingą turinį LRT TELEVIZIJOS ir LRT PLIUS programų žiūrovams“, – sako naujasis LRT Televizijos programų departamento vadovas A. Korenka.

A. Stonys LRT dirbo nuo 2011 m. lapkričio mėnesio. Nuo 2018 m. balandžio mėnesio buvo atsakingas už LRT TELEVIZIJOS ir LRT PLIUS programų tinklelius. LRT dėkoja A. Stoniui už jo indėlį auginant LRT žiūrovų auditoriją ir stiprinant visuomeninio transliuotojo pozicijas TV rinkoje.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą