Tavo LRT

2020.01.16 12:30

Geriausių komunikacijos projektų apdovanojimuose LRT pripažinta atsakingiausia ir pilietiškiausia

LRT.lt2020.01.16 12:30

Sausio 15 d. vakarą Nacionalinėje dailės galerijoje buvo išdalinti geriausių 2019-ųjų komunikacijos projektų apdovanojimai „PR Lapės“. Renginio tema ir pagrindinis šūkis – „Lapei nevienodai!”, todėl paraiškas teikė projektai, susiję su visuomenės, pasaulio aktualijomis, sprendžiantys socialines, aplinkos problemas, skatinantys solidarumą, pilietiškumą, socialinę atsakomybę ir gerumą šalia esančiam.

Šiemet sulaukta net 78 paraiškų, iš kurių renginio metu apdovanoti septynių nominacijų nugalėtojai, jų gretose – viešos ir privačios organizacijos, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Džiaugiuosi Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto studentų nuosekliai įgyvendinamu apdovanojimų konkursu „PR Lapės“, prisidedančiu prie komunikacijos svarbos bei šios profesijos prestižo stiprinimo bei atkreipiančiu visuomenės dėmesį į svarbius socialinius klausimus.

Tokie konkursai ne tik suteikia galimybę profesionalams įsivertinti savo veiklą, pasidalinti ir pasisemti gerosios praktikos pavyzdžių, bet ir įkvepia kitus kolegas naujoms idėjoms bei iniciatyvoms“, – kalbėjo apdovanojimų komisijos pirmininkė, Europos komunikacijos direktorių asociacijos ambasadorė Lietuvai Lina Jakučionienė.

„Labas rytas, Lietuva“. II dalis. Žodžio laisvės eksperimentas: kas atsitinka, kai paprašoma numonę pakeisti?

Šių metų „PR Lapės“ nugalėtojai:

Nuoseklioji lapė: „Vilnius skaito“, organizacija – VšĮ „Mūzų bokštas“;

Bendruomenišoji lapė: #KeičiuRatusĮDarnius #AtleiskAutomobili, organizacija – SĮ „Susisiekimo paslaugos“;

Atsakingoji lapė: Eksperimentas. Spaudos laisvės atgavimo dienai, organizacija – Lietuvos Nacionalinis Radijas ir Televizija (LRT);

Inovatyvioji lapė: „Kaunastic VR”, organizacija – VšĮ „Kaunas IN”;

Kūrybiškoji lapė: „ČIA BUVO SAŠA”, organizacija – UAB „Cinema Ads”;

Virusinė lapė: Alytaus miesto mero Nerijaus Cesiulio politinės komunikacijos krizės metu projektas: „Būti, o ne atrodyti. Alytaus gaisro atvejis”, organizacija – Alytaus miesto savivaldybė;

Pilietiškoji lapė: „Tegul žydi laisvė”, organizacija – Lietuvos Nacionalinis Radijas ir Televizija (LRT);

„PR Lapių“ komisiją sudarė pirmininkė Lina Jakučionienė ir nariai Prof. Dr. Rimvydas Laužikas, Aidis Dalikas, Valdas Lopeta, Aurelijus Katkevičius, Mintautė Jurkutė, Dr. Elena Martinonienė, Mantas Dubauskas, Aidas Puklevičius ir Ieva Naujalytė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt