Naujienų srautas

Tavo LRT2020.01.14 11:32

Dėl apžvalgininko Ramūno Bogdano komentaro

LRT.lt 2020.01.14 11:32

Reaguodamas į premjero Sauliaus Skvernelio socialiniame tinkle „Facebook“ paskelbtą komentarą dėl apžvalgininko R. Bogdano LRT RADIJUJE išsakytos nuomonės, LRT teikia paaiškinimą:

Visuomeninis transliuotojas LRT visada siekia pateikti nešališką, patikrintą informaciją ir savo žurnalistams kelia aukščiausius žurnalistinio darbo kokybės ir etikos standartus.

Norime atkreipti dėmesį, kad minimas komentaras nėra parengtas LRT žurnalistų. Tai yra nuomonė, išsakyta nepriklausomo politikos apžvalgininko Ramūno Bogdano per LRT RADIJĄ (sausio 13 d. 8.45 val.). Komentaras taip pat buvo publikuotas LRT.lt portale. Sulaukus premjero Sauliaus Skvernelio reakcijos socialiniame tinkle „Facebook“, tekstas LRT.lt buvo papildyta premjero komentaru.

Siekdami užtikrinti ir atspindėti nuomonių įvairovę, LRT nuolat skelbia įvairias politikų, politikos apžvalgininkų, visuomenininkų nuomones.

Visą minėtą R. Bogdano komentarą galima perskaityti čia.

Ramūnas Bogdanas: Turint omenyje šio įvyko svarbą, kiekvienas politikas primintų rinkėjams savo indėlį šių įvykių metu. Kaip ir rašiau savo tekste, kuklumas čia nedera, nes normalus politiko elgesys būtų pasigirti (gražiąja prasme) savo jaunystės darbu. Tokią prielaidą padariau susipažinęs su oficialia premjero S. Skvernelio biografija ir su išsamiu premjero žiniasklaidai duotu interviu apie savo veiklą Lietuvos nepriklausomybės metais. Tokia yra mano nuomonė.

S. Skvernelio skundas dėl R. Bogdano komentaro bus nagrinėjamas LRT etikos komisijoje.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi