Tavo LRT

2020.01.13 10:54

Arūnas Valinskas jaunesnysis laidoje „Stilius“ praėjusią savaitę sulaukė daugiausia LRT žiūrovų dėmesio

LRT.lt2020.01.13 10:54

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT.lt lankytojų buvo žiūrimiausi.

Praėjusią savaitę žiūrimiausia laida LRT mediatekoje – „Stilius“. Arūno ir Ingos Valinskų sūnus Arūnas jaunesnysis prisimena savo paauglystę, norą palikti tėvų namus ir besąlygiškai pasibaigusį laiką sau. A. Valinskas sako, jog pavardė jam niekada nekėlė problemų, tačiau į pramogų verslą vyras eiti nė neketino: „Pamačius, kiek dirba mano tėvai, bet kuriam „atšoktų“ fantazija.“ Valinskų sūnus Arūnas laidoje teigia savo dukrai nežadantis taikyti tokių griežtų tėvo naudotų auklėjimo metodų.

LRT žiūrovų dėmesį taip pat patraukė šokiruojantys vaizdai iš Teherano. Ankstyvą trečiadienio rytą Teherane sudužo Ukrainos oro linijų lėktuvas su 176 žmonėmis, nė vienam keleiviui ar įgulos nariui išsigelbėti nepavyko. Kaip teigia Irano valstybinė televizija, dauguma keleivių buvo iraniečiai, po atostogų grįžtantys studentai.

Į LRT mediatekos žiūrimiausių įrašų TOP 5 pateko ir laida „Beatos virtuvė“. Rubrikoje „Giminės receptas“ gamintas šokoladinis tortas su namine sūdyta karamele. Šis tortas ypatingas tuo, kad jį ragaudamas jautiesi lyg valgytum gerą ir skanų šokoladinį sūrelį, tikina recepto autorė Elena.

LRT žiūrovams buvo įdomus ir dokumentinis filmas „Neužmiršti“. Ciklas „Neužmiršti“ skirtas Sausio 13-osios didvyriams atminti. Šįkart – apie Loretą Asanavičiūtę. Telefonu su mama atsisveikinusi mergina gulėdama reanimacijoje tespėjo paklausti, ar išgyvens. Filmo autoriai: Aistė Stonytė, Audrius Stonys, Česlovas Stonys.

Daug dėmesio sulaukė ir italų draminis serialas „Ponių rojus“. Serialo veikslas prasideda, kai gražuolė Tereza Jorijo persikelia gyventi į Milaną ir įsidarbina drabužių parduotuvėje „Ponių rojus“. Čia ji pažįsta intrigų, pavojų ir aistrų kupiną mados pasaulį.

1. „Stilius“

Valinskų sūnus Arūnas: savo dukrai netaikysiu tokių griežtų tėvo naudotų auklėjimo metodų

2. „Žinios“

Šokiruojantys vaizdai iš katastrofos vietos: dauguma keleivių – po atostogų grįžtantys studentai

3. „Beatos virtuvė“

Desertų desertas – tobulas šokoladinio sūrelio skonio tortas: atsvarą saldumui suteiks naminė sūdyta karamelė

4. „Neužmiršti“

Neužmiršti. Telefonu su mama atsisveikinusi Loreta Asanavičiūtė reanimacijoje spėjo tik paklausti, ar išgyvens

5. „Ponių rojus“

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.