Tavo LRT

2015.09.08 15:04

Praėjusią savaitę LRT žiūrovams įdomiausia – pirmoji kova dėl „Auksinio proto“

LRT.lt 2015.09.08 15:04

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.

Daugiausiai LRT žiūrovų dėmesio sulaukė pirmoji „Auksinio proto“ laida, kurią vienas jos vedėjų Arūnas Valinskas pavadino geriausia per du žaidimo sezonus. Joje  – netikėti svečiai: Zita Kelmickaitė, ekspremjeras Aleksandras Abišala ir reperis Ironvytas.

Ne mažiau LRT mediatekos lankytojus sudomino ir laida „Gyvenimas“. Pirmas pasakojimas – apie A. Valinsko ir jo žmonos Ingos namus Kipre. Prieš aštuonerius metus atostogų į Šiaurės Kipro Respubliką atvažiavusi garsi Lietuvos pora neįsivaizdavo, kad ši kelionė taps lemtinga. Nekilnojamuoju turtu prekiaujantis bičiulis pasiūlė Valinskams pasivažinėti ir apžiūrėti jo valdas bei kelis namus. Vos išėjęs į angliško stiliaus vilos terasą, A. Valinskas susižavėjo iš jos atsiveriančiu vaizdu. Vyras iškart apsisprendė pirkti šį namą, o I. Valinskienei prireikė net aštuonerių metų, kol šią vietą įsileido į savo širdį.

Antrasis siužetas atskleidžia garsiausių vasaros vestuvių detales. Patirtimi ir pastebėjimais dalinasi vienas garsiausių Lietuvos floristų Mantas Petruškevičius bei žinoma dizainerė Viktorija Jakučinskaitė.

LRT mediatekos lankytojai domėjosi ir laidos „Emigrantai“ istorijomis. Pirmąja pasidalino lietuvis Laurynas Kelpša. Kelios paros be jokio poilsio, kai nusnūstama tik autobusiuke, važiuojant iš vienos fermos į kitą, jokios galimybės nusiprausti ir pasikeisti drabužių, be priežasties atimama alga. Visa tai Anglijoje patyrė lietuvis, dabar su buvusiais darbdaviais kovojantis teisme.

Kita tema apie tai, kaip Kauno kamerinio teatro aktorę Astą į Graikiją nuviliojo meilė. „Lietuvoje nebuvo blogas gyvenimas. Išvažiavau ne geresnio gyvenimo, išvažiavau dėl meilės. Lietuvoje buvo karjera, bet nebuvo asmeninio gyvenimo“, – tikina moteris. O jos pažintis su dabar jau sutuoktiniu Konstantinu prasidėjo gana keistai.

Aktyviai LRT mediatekos lankytojai stebėjo ir pramogų kupiną šventę Valdovų rūmuose, kur atidarytas naujasis LRT sezonas. Įspūdingą renginį vedė gerai pažįstami ilgamečiai LRT TELEVIZIJOS veidai – Edita Mildažytė ir Marijus Žiedas. Šventės metu pristatytos sezono naujienos: sugrįžtanti „Dainų daina“, humoro laida „Dėmesio pakrašty“, sveikatai skirta laida „Klauskite daktaro“, naujas laidos „Auksinis protas“ sezonas, „Misija: Vilnija“, „Klausimėlis“, dokumentinis ciklas „Nacionalinė ekspedicija. Nemunu per Lietuvą“, šeštadieninė „Labas rytas, Lietuva“ bei daugybė kitų naujienų.

LRT žiūrovus domino ir pirma projekto „Nacionalinė ekspedicija. Nemunu per Lietuvą“ serija. Birželio pabaigoje vykusios nacionalinės ekspedicijos dalyviai siekė įdomiai papasakoti sudėtingą Lietuvos istoriją, atskleisti unikalų Lietuvos kraštovaizdį, supažindinti su Lietuvos regionų etnokultūrinėmis tradicijomis ir virtuve. „Sugalvojome sukurti būdą, kaip populiariai papasakoti tai, kas svarbu. Lietuvos istorija turi įvairiausių įdomybių, tikimės papasakoti ne vadovėlinę istoriją“, – kalbėjo vienas projekto sumanytojų ir dalyvių Edmundas Jakilaitis.

1. „Auksinis protas“

2. „Gyvenimas“

3. „Emigrantai“

4. „LRT sezono atidarymas“

5. „Nacionalinė ekspedicija. Nemunu per Lietuvą“