Naujienų srautas

Tavo LRT2020.01.07 09:19

LRT RADIJO laidos „Čia ir dabar“ vedėjais taps žinomi šalies psichologai

LRT.lt 2020.01.07 09:19

Nuo sausio mėnesio LRT RADIJO laidos „Čia ir dabar“ klausytojų laukia pokyčiai – nuo šiol laidą ves trys žinomi šalies psichologai Viktoras Keturakis, Antanas Kairys, Jurgita Smiltė Jasiulionė ir LRT radijo laidų vedėja Giedrė Čiužaitė.

Radijo laidoje „Čia ir dabar“ vedėjas kartu su svečiais, įvairių sričių specialistais, nagrinėja aktualius kasdienio gyvenimo klausimus ir su psichologija susijusias temas.

„Vesti laidą ir tiesioginiame radijo eteryje bendrauti su klausytojais yra visai kitaip, nei konsultuoti žmones užsidarius kabinete. Čia pokalbį „vairuoja“ ir laidos redaktorius, ir klausytojai, ir laidos svečiai, todėl turi būti nuolat pasirengęs improvizuoti“, – sako daugiau nei dvidešimties metų konsultacinio darbo patirtį turintis psichologas, socialinių mokslų daktaras Viktoras Keturakis, pirmasis sėdęs į laidos vedėjo kėdę.

Pirmosios atsinaujinusios „Čia ir dabar“ laidos svečiai buvo filosofė, Vilniaus Gedimino technikos universiteto docentė Nida Vasiliauskaitė ir psichologas Antanas Mockus. Laidoje buvo kalbama apie augančią psichologų vaidmens įtaką kasdieniniame žmonių gyvenime.

Valandos trukmės laida „Čia ir dabar“ yra transliuojama kiekvieną pirmadienį tiesioginiame LRT RADIJO eteryje nuo 14.05 valandos.

Keturi jos vedėjai pasikeisdami laidą ves kartą per mėnesį. Toks netradicinis sprendimas vieną vedėją pakeisti keturiais priimtas ilgametei laidos vedėjai ir sumanytojai Agnei Kairiūnaitei išvykus į užsienį. Agnė ir toliau bendradarbiaus su LRT, rengs LRT KLASIKOS laidą „Manasis aš“.

Laida „Čia ir dabar“ LRT RADIJO eteryje transliuojama nuo 2015 metų.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą