Naujienų srautas

Tavo LRT2020.01.06 10:57

Praėjusią savaitę LRT žiūrovus labiausiai sudomino anapilin iškeliavusio Remigijaus Sabulio mintys

LRT.lt 2020.01.06 10:57

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT.lt lankytojų buvo žiūrimiausi.

Praėjusią savaitę daugiausiai dėmesio sulaukė laida „Tapatybė.lt“. Neseniai anapilin iškeliavęs aktorius ir režisierius Remigijus Sabulis pasakoja apie dokumentinį filmą Steponui Dariui ir Stasiui Girėnui atminti. Apie S. Dariaus ir S. Girėno indėlį į krepšinį kalba Laurynas Misevičius, Jonas Valančiūnas, Žygimantas Pavilionis. Režisierius Justinas Krisiūnas dalijasi mintimis apie naują filmą „Emigrantai“. Laidos vedėjas – Modestas Mastavičius.

Dar viena žiūrovus itin dominusi laida – „Dienos tema“. Politologai laikosi vieningai dėl Skvernelio: daro gėdą visai valstybei, kai neatsistatydina. Ko politikos padangėje laukti 2020 metais? Kaip baigsis susisiekimo ministrui? Koks premjero likimas? Ką atneš rudenį vyksiantys Seimo rinkimai? Visa tai žurnalistas Mindaugas Jackevičius aiškinosi su politologais – Lietuvos karo akademijos profesore Jūrate Novagrockiene ir Vytauto Didžiojo universiteto Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto dekanu Šarūnu Liekiu.

Į LRT mediatekos žiūrimiausių įrašų TOP 5 pateko ir italų draminis serialas „Ponių rojus“. Seriale pasakojama apie gražuolę Terezą Jorijo, kuri persikelia gyventi į Milaną ir įsidarbina drabužių parduotuvėje „Ponių rojus“. Čia ji pažįsta intrigų, pavojų ir aistrų kupiną mados pasaulį.

Taip pat LRT žiūrovams buvo įdomi laida „Veranda“. Praėjusių metų pirmąją dieną IT projektų vadovas Marius ir jo žmona, nekilnojamojo turto agentė Laura iš nuosavo namo persikėlė į keturių kambarių butą miesto centre. Vyšniauskai naujuosius namus įsirengė per keturis mėnesius ir tapo vieno portalo apie interjerą konkurso nugalėtojais. Kas lėmė, kad neturintys specialaus išsimokslinimo sutuoktiniai sugebėjo sukurti elegantiškas ir kokybiškas erdves? Baldams ir sienoms jie parinko tą patį spalvų kodą.

Žiūrovai itin domėjosi ir kulinarine laida „Beatos virtuvė“. Šįkart rubrika „Giminės receptas“ nudžiugino tikruosius kepinių mėgėjus. Kristina Mickuvė parodė, kaip išsikepti mėgstamiausią jos šeimos desertą – anglišką bananų ir karamelės pyragą „Bannoffee“.

1. „Tapatybė.lt“

Tapatybė.lt. Aktorius ir režisierius Remigijus Sabulis pasakoja apie dokumentinį filmą Dariaus ir Girėno atminimui

2. „Dienos tema“

Dienos tema. Politologai laikosi vieningai dėl Skvernelio: daro gėdą visai valstybei, kai neatsistatydina

3. „Ponių rojus“

4. „Veranda“

Interjerą savarankiškai sukūrę sutuoktiniai: baldams ir sienoms skyrėme tą patį spalvų kodą

5. „Beatos virtuvė“

Giminės receptas. Kristina Mickuvė kepa mėgstamiausią šeimos desertą – bananų ir karamelės pyragą Bannoffee
LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi