Tavo LRT

2019.12.31 13:35

LRT RADIJAS Naujųjų metų proga klausytojams dovanoja net tris koncertus

LRT.lt 2019.12.31 13:35

2019 metais atsinaujinęs LRT RADIJAS klausytojus džiugino ne tik naujomis informacinėmis, aktualijų bei gyvenimo būdo laidomis, bet ir ne kartą kvietė kartu klausytis žymiausių atlikėjų koncertų iš Lietuvos ir viso pasaulio. Šį Naujųjų metų vakarą LRT RADIJAS klausytojams paruošė dar kelias muzikines staigmenas.

Gruodžio 31 d. belaukiant Naujųjų metų, 21 val. kviečiame įsijungti LRT RADIJĄ ir pasinerti į grupės „Coldplay“ naujausio albumo „Everyday life“ pristatymo koncertą. Šis išskirtinis koncertas buvo surengtas BBC „Maida Vale“ studijoje lapkričio 27 d., po to, kai grupė atsisakė gastrolių naujausiam savo albumui pristatyti, dėl neigiamų turo padarinių aplinkai ir klimatui.

Po šio koncerto Jūsų laukia iškilminga LRT Metų apdovanojimų transliacija, kurios metu sužinosite, kas pelnė geriausiųjų titulus, o ceremonijos metu skambės populiariausių Lietuvos atlikėjų kūriniai. Čia skambės Jazzu, Andriaus Mamontovo, Marijono Mikutavičiaus, Martyno Levickio, Vido Bareikio, Monikos Linkytės, Erikos Jennings, Monikos Liu, Jurijaus Veklenko, Vaido Baumilos, grupių „KAnDIs“, „8 kambarys“, „Biplan“, „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“, „Lemon Joy“ ir kitų atlikėjų kūriniai.

Iš karto po to, kai bus išdalinti LRT Metų apdovanojimai ir jau būsime sutikę Naujuosius metus, LRT RADIJO eteryje skambės naujausias gruodžio 29 d. „Žalgirio arenoje“ vykęs Sauliaus Prūsaičio „Namo nereiks pareiti“ koncertas. Šis koncertas — iki šiol didžiausias atlikėjo solinis pasirodymas ir, ko gero, pats ryškiausias bei linksmiausias. Koncerto metu arenoje žmonės šoko ir linksminosi kaip tikrame draugų vakarėlyje, tad jau sutikę Naujuosius metus pasinerti į šį vakarėlį ir išgirsti populiariausius Sauliaus Prūsaičio kūrinius galės ir LRT RADIJO klausytojai nuo 00.30 val.

Sausio 1 d. nurimus šventinėms nuotaikoms kviečiame vakarą praleisti ramiai ir prisiminti legendinę atlikėją M. Fredriksson. LRT RADIJAS atlikėjos garbei pirmąją Naujųjų metų dieną, 17 val. transliuos grupės „Roxette“ koncertą.

Naujuosius metus pasitikime su gera muzika per LRT RADIJĄ!

Primename, kad LRT RADIJO klausytis galite ir internetu.