Tavo LRT

2019.12.30 15:16

Naujuosius LRT TELEVIZIJA kviečia pasitikti su „Metų apdovanojimais“ ir geros muzikos koncertais

LRT.lt2019.12.30 15:16

LRT TELEVIZIJA kviečia Naujuosius metus pasitikti kartu. Šventinėje programoje – naujametė „Dviračio žinių“ laida, visus metus vainikuojančių LRT „Metų apdovanojimų“ ceremonija ir geros muzikos koncertai.

Išlydėjus senuosius metus LRT TELEVIZIJA pakvies į nuotaikingą grupės „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ koncertą „Nieko nereikia daryti“, kuriame skambės dainos iš naujausio, šį rudenį išleisto grupės albumo tokiu pačiu pavadinimu. Iš karto po jo – netradicinis ir išskirtinis Andriaus Mamontovo pasirodymas „Elektromechaninis koncertas“. Andrius pakvies visus į eksperimentinį elektroninės muzikos koncertą, kuriame pasirodys su specialiai šiam projektui sukonstruotu „robotu“.

Gruodžio 31 d. Naujieji metai

19.30 val. Naujųjų metų išvakarių programa „Naujieji su „Dviračio žiniomis““. Laidos žiūrovai pamatys daug aktualių žurnalistinių „tyrimų“ ir, kaip žada laidos kūrėjai, netgi pirmieji išgirs naujametinį Prezidento sveikinimą.

22.00 val. prasidės iškilmingas Naujųjų metų pasitikimas – LRT „Metų apdovanojimų“ ceremonija. Renginį, kuriame Lietuvos kūrėjams, inovatoriams ir įkvėpėjams bus išdalyta dešimt apdovanojimų, ves Eglė Daugėlaitė, Giedrius Masalskis ir Andrius Rožickas. Iš daugiau nei 1,5 tūkst. LRT žiūrovų bei skaitytojų pasiūlytų nominantų komisija išrinko nugalėtojus šiose kategorijose: „Metų asmenybė“, „Metų pokytis“, „Metų aidas“, „Metų dialogas“, „Metų lygybė“, „Metų nuomonė“ ir „Metų vizija“. „Metų populiariausiojo“ apdovanojimas bus įteiktas žmogui, kuris buvo siūlomas daugybę kartų ir ne vienoje nominacijoje. Dar vienos nominacijos „Metų pokštas“ nugalėtoją išrinko LRT.lt portalo skaitytojai, o „Metų draugo“ – pati LRT komanda.

23:57 val. LR Prezidento Gitano Nausėdos naujametinis sveikinimas Lietuvai.

00.00 val. „Metų apdovanojimų“ ceremonijos tęsinys.

00.30 val. grupės „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ koncertas „Nieko nereikia daryti“.

01.50 val. Andriaus Mamontovo „Elektromechaninis koncertas“.

Sausio 1 d. Pirmoji Naujųjų metų diena

10.55 val. šv. Mišių Pasaulinei taikos dienai tiesioginė transliacija iš Vatikano.

12.40 val. Vienos filharmonijos orkestro 2020 metų naujametinio koncerto transliacija.

18.30 val. Gyčio Paškevičiaus koncertas „Draugams“.

20.30 val. „Panorama“. Viena žiūrimiausių TV žinių laidų sausio 1 dieną minės 50 metų sukaktį. Ta proga atsiminimais jubiliejinėje laidoje dalysis buvę jos vedėjai ir rengėjai. Žiūrovų lauks ir dar viena maloni staigmena, kurios laidos kūrėjai kol kas neatskleidžia.

21.30 val. trečioji, naujausia romantinės komedijos „Bridžitos Džouns kūdikis“ dalis.