Tavo LRT

2015.09.08 13:45

„Labas rytas, Lietuva“: kodėl televizorių verta įsijungti ir šeštadienio rytą

LRT.lt 2015.09.08 13:45

Jau nuo šio šeštadienio LRT TELEVIZIJA „Labas rytas, Lietuva“ žiūrovams sakys ir šeštadieniais.

Jau nuo šio šeštadienio LRT TELEVIZIJA „Labas rytas, Lietuva“ žiūrovams sakys ir šeštadieniais.

Vienintelėje Lietuvoje savaitgalio informacinėje ryto laidoje, kurią ves Vilija Andrulevičiūtė ir Arnas Mazėtis, svečiuosis aktorė Kristina Savickytė-Damanskienė su LRT TELEVIZIJOS laidos „Tele bim bam“ žiūrovams pažįstamomis jos dukterimis Justina ir Gabija. Ką garsiosios dvynukės veikia šiuo metu, kaip šeima leidžia savaitgalius ir kaip gyvenime praverčia ankstyvos televizijos eterio pamokos?

Konstitucinis Teismas mini 22-ąsias veiklos metines (1993 m. rugsėjo 5 d. įvyko pirmasis viešas posėdis Teismo istorijoje). „Labas rytas, Lietuva“ rubrikoje „Be kaklaraiščio“ – pokalbis su Teismo pirmininku Dainiumi Žalimu.

Jau šeštadienį prasideda Europos krepšinio čempionatas, kurį transliuos ir LRT RADIJAS. LRT žurnalistai apklausė dešimtis krepšinio ekspertų ir su vienu jų – pokalbis studijoje. Laidos svečias – Linas Kvedaravičius.

„Rubrikoje „Sveikata“ aptarsime mitybos sutrikimus. Smagius, fainus, nepakartojamus muzikos garsus pirmoje laidoje, rubrikoje „Ryto grupė“, skleis grupės „Subtilu-Z“ vyrukai. Ir kalbėsimės jautria tema – apie mažiausius mūsų, kurie neturi tėvų: ko jiems trūksta, kaip galime padėti? Žiūrovų laukia pokalbis studijoje su daugybės vaikų mama – Vilniaus sutrikusio vystymosi kūdikių namų direktore“ – atskleidžia laidos vedėjai.

„Jeigu norite pusryčiaudami jau žinoti naujausią informaciją ir laiką leisti smagiai, įdomiai, prasmingai, įsijunkite LRT TELEVIZIJĄ šeštadienį, 9 val. ryto“, – kviečia Vilija ir Arnas.