Tavo LRT

2019.12.23 10:53

Kalėdinę šventę senoliams dovanojusi Irūna užsiminė apie šeimos pagausėjimą

LRT TELEVIZIJOS laida „Gyvenimo spalvos“, LRT.lt2019.12.23 10:53

Trečiadienį 19.30 val. LRT TELEVIZIJOS laidoje „Gyvenimo spalvos“ netrūks šventinės nuotaikos. Šį kartą laidos herojais taps daugybė žinomų žmonių ir jų aplankytų senolių, kuriems dainininkai dovanos ir ypatingą šventinį koncertą.

Savanorystę Senjorų socialinės globos namuose išbandys Vaida Genytė, Katažina Zvonkuvienė, Simona Nainė, Kristina Zmailaitė ir Edmundas Seilius, Irūna Puzaraitė-Čeponienė su scenos partneriu aktoriumi Mariumi Jampolskiu.

Irūną itin prajuokino senjorų klausimai apie jos ir M. Jampolskio romantinį ryšį. „Pasidomėjo, kaip mes gyvename ne scenoje, kodėl – ne pora. Šitas klausimas – topinis, jis gvildenamas nuo pat mūsų karjeros pradžios iki dabar“, – šypsenos neslėps Irūna. Dviejų vaikų mama senjorams atskleidė, kad svajoja apie dar gausesnę šeimą. „Man norisi didelės šeimos. Sesuo dabar jau irgi du vaikus turi, bet tai dar ne pabaiga. Seseriai ne pabaiga. Man irgi ne“, – patikslins žinoma atlikėja.

Ponią Eleną aplankiusi dainininkė Vaida Genytė bendraudama įsitikino, kad humoro jausmu senjorė garsėja ne be reikalo. Neatsargiai ponią Eleną pavadinusi močiute, V. Genytė sulaukė tvirto atkirčio. „Močiute manęs niekas nevadino. Aš ne močiutė, aš – panelė. Kai prieš penkiolika metų čia atsikrausčiau, valytoja klausė, ar man, „močiutei“, reikia kažkuo padėti. Mane tai taip šokiravo!“, – juoksis aktyvi Senjorų socialinės globos namų gyventoja Elena.

„Gyvenimo spalvos“ – LRT TELEVIZIJOS laida, rodoma trečiadieniais 19.30 val. Sėkmingi žinomi Lietuvos žmonės dienai tampa skirtingų sričių savanoriais. Dalydamiesi savo gyvenimo patirtimi ir laiku jie ne tik padeda sėkmės stokojantiems asmenims, bet ir patys iš naujo susipažįsta su savimi.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt