Tavo LRT

2019.12.09 10:18

Aguonų pyrago receptas „Beatos virtuvėje“ ir orų prognozė – praėjusios savaitės žiūrimiausi

LRT.lt2019.12.09 10:18

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT.lt lankytojų buvo žiūrimiausi.

Žiūrimiausias praėjusios savaitės LRT mediatekos įrašas – laidos „Beatos virtuvė“. Vedėja Beata Nicholson į studiją pasikvietė Amerikos lietuvę Ritą Sakus, kuri su žiūrovais pasidalijo močiutės išpuoselėto skanumyno – aguonų pyrago – receptu. Kaip sako pati Rita, vaikystėje aguonų pyragas buvo tarsi apsikabinimas.

Praėjusią savaitę žiūrovams taip pat buvo įdomu, kokie orai laukė artimiausiomis dienomis. Daug peržiūrų sulaukė gruodžio 5 d. savaitės orų prognozė laidoje „Labas rytas, Lietuva“. Orų prognozės savaitinėje skiltyje – tradicinė sinoptikės Izoldos Marcinonienės orų apžvalga.

Žiūrovams buvo įdomus ir link pabaigos artėjantis LRT TELEVIZIJOS projektas „Šok su žvaigžde“. 10-oje laidoje netrūko komisijos dešimtukų – Paulius Šinkūnas ir Katerina Voropaj už Vienos valsą gavo net tris ir surinko 30 balų. Tai padėjo jiems kartu su Austėja Lukaite ir Edvinu Belousovu įsitaisyti komisijos balų lentelės viršuje, tačiau pastarajai porai nepakako žiūrovų palaikymo. Austėjos ir Edvino senolių samba virto atsisveikinimu.

Dar viena laida, sulaukusi daug žiūrovų dėmesio – gruodžio 2 d. „Žinios“. Aptartos dienos aktualijos: nuo kitų metų rugsėjo planuojama sujungti dvi dideles Kauno ligonines, Skvernelis nemato pagrindo trauktis Narkevičiui, vyriausybė siūlo vaiko pinigus nuo kitų metų liepos didinti 10 eurų, švietimo profsąjungos ir ministerija rado sutarimą dėl algų, todėl žadėtas mokytojų streikas atidedamas ir kt.

Į LRT mediatekos žiūrimiausių įrašų TOP 5 pateko ir italų draminis serialas „Ponių rojus“. Seriale pasakojama apie gražuolę Terezą Jorijo, kuri persikelia gyventi į Milaną ir įsidarbina drabužių parduotuvėje „Ponių rojus“. Čia ji pažįsta intrigų, pavojų ir aistrų kupiną mados pasaulį.

1. „Beatos virtuvė“

Giminės receptas. Kanados lietuvė Rita Sakus gamina firminį močiutės skanėstą – aguonų pyragą

2. „Labas rytas, Lietuva. Orų prognozė“

Orų prognozė savaitei: šiluma – šiandien ir sekmadienį, kitomis dienomis „bendrausime“ su ciklonu

3. „Šok su žvaigžde“

4. „Žinios“

Žinios. Nuo kitų metų rugsėjo planuojama sujungti dvi dideles Kauno ligonines

5. „Ponių rojus“

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt