Naujienų srautas

Tavo LRT2015.08.27 16:07

Nacionalinė televizija pradeda rodyti naują lietuvišką serialą „Pavojingi jausmai“

LRT.lt 2015.08.27 16:07

Intriguojančio siužeto seriale „Pavojingi jausmai” žiūrovai išvys visą būrį puikių aktorių, tarp kurių – Dalius Mertinas, Mykolas Vildžiūnas, Janina Matekonytė, Rimantas Bagdzevičius, Vaida Lisikaitė ir kiti. Didelei kompanijai vadovauja režisierius Raimundas Banionis.

Intriguojančio siužeto seriale „Pavojingi jausmai” žiūrovai išvys visą būrį puikių aktorių, tarp kurių – Dalius Mertinas, Mykolas Vildžiūnas, Janina Matekonytė, Rimantas Bagdzevičius, Vaida Lisikaitė ir kiti. Didelei kompanijai vadovauja režisierius Raimundas Banionis, rašoma pranešime spaudai.

Pagrindinį vaidmenį „Pavojinguose jausmuose” atliks talentinga jaunosios kartos aktorė Dovilė Karaliūtė. Ji įkūnys ką tik mokslus baigusią žurnalistikos absolventę Gerdą, užkietėjusią kovotoją dėl teisybės. „Tai mergina, vis dar tikinti tikruoju tiesos žodžiu, kovojanti už tikrąją, švariąją žiniasklaidą, – pasakoja pagrindinio vaidmens atlikėja Dovilė Karaliūtė, – nepamenu, kad būčiau mačiusi tokio turinio televizijos serialą Lietuvoje, kuriame būtų atskleidžiama žiniasklaidos virtuvė”.

Prodiuserių kompanija „Videometra” žada, kad jų kuriamame seriale „Pavojingi jausmai” žiūrovai išvys intriguojančią istoriją apie „didelius ir mažus žmones“ bei jų santykius. „Vieni yra dideli, turtingi bei įtakingi pasižiūrėjus iš šono, tačiau viduje jie daug mažesni už atrodančius pilkomis minios pelytėmis, kurie būna apdovanoti vidiniais turtais. Jų nesimato, bet šios vertybės yra pats didžiausias turtas. Pinigai ir cinizmas prieš meilę ir padorumą. Moteriškos gudrybės ir kerai prieš šaltą ir racionalų verslininko protą. Kas nugalės? Gal abu?“ – klausia „Videometros“ komunikacijos vadovė Vaida Skaisgirė.

Dovilė Karaliūtė pasakoja, kad šis vaidmuo ją sudomino dėl savo įvairumo. „Mano atliekamas personažas Gerda, kovodama dėl tiesos, įkūnija daug skirtingų vaidmenų. Man, kaip aktorei, tai pasirodė labai įdomu – personažas turi labai daug spalvų, yra daugiapusiškas”,  –  sako aktorė ir tikina, kad su savo personažu jos yra labai panašios. „Visi to klausia! Žinoma, kad kuriant personažą įdedi savo jausmus, mintis ir patirtį. Taip jis ir gimsta. O mes su Gerda esame labai panašios. Abi – tikros tiesos ieškotojos!”, – sako Dovilė Karaliūtė.

Naujajame seriale pasirodys daugybė žinomų Lietuvos teatro, kino ir televizijos aktorių. Pagrindinio vaidmens atlikėja džiaugiasi visa kūrybine komanda. „Kine vyrauja etika, sakanti, kad aktoriai neturėtų bendrauti su operatoriais, stilistais, garso režisieriais ir taip toliau. Tačiau aš su tokia nuomone visiškai nesutinku. Juk dėl bendro rezultato dirbame visi kartu!, –  sako D. Karaliūtė, –  džiaugiuosi, kad visi puikiai sutariame ir atmosfera aikštelėje – nuostabi”.

Naujojo serialo „Pavojingi jausmai” premjera – jau rugsėjo 6 dieną per LRT televiziją!     

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi