Naujienų srautas

Tavo LRT2019.12.03 14:31

Į LRT eterį grįžta linksmasis duetas: kvies dainuoti vaikus, atranka prasideda

LRT.lt 2019.12.03 14:31

Jau netrukus LRT TELEVIZIJOS eteryje nuskambės naujas ypatingas muzikinis projektas „Dainuok su manim“. Šį kartą žvaigždėmis taps 8-16 metų vaikai, kurie savo jėgas išbandys dainuodami duetu su ryškiausiomis Lietuvos žvaigždėmis.

„Dainuok su manim“ – visiškai naujas, niekur pasaulyje nematytas formatas, kurį ruošia tarptautinė prodiuserių grupė iš Lietuvos, Izraelio ir Jungtinių Amerikos Valstijų. Šeimyninis, jaukus, bet pilnas azarto projektas į pirmąsias atrankas jau kviečia visos šalies vaikus ir jaunuolius.

„Akivaizdu, kad Lietuvoje – gausu puikiai dainuojančio jaunimo, bet šį kartą jų scenos partneriais, draugais ir mokytojais, o galbūt net mokiniais taps ryškiausios muzikos žvaigždės“, – intrigavo projekto autorius Laurynas Šeškus.

Unikaliose atrankinėse laidose talentingi vaikai ir jau pripažintos muzikos žvaigždės varžysis bandydami gauti sau patį geriausią scenos partnerį, su kuriuo pradės nuotykių ir iššūkių pilną muzikinę kelionę.

„Negalime atskleisti atlikėjų, kurie pasiryžo dainuoti su vaikais. Galiu patikinti, kad jie bus puikiai žiūrovams pažįstami ir jų mylimi, tačiau projektą pradės inkognito, pasislėpę už specialiai sukonstruotos uždangos“, – teigė šou sumanytojas.

Prie projekto vairo stos LRT TELEVIZIJOS žiūrovų jau pamiltas ir spėtas pasiilgti duetas – žavingoji Jurgita Jurkutė-Širvaitė ir charizmatiškasis Giedrius Savickas.

„Laukiu susitikimo su Giedriumi – seniai matėmės. Su juo labai įdomu per pertraukėles kalbėtis apie daug gilesnius dalykus ir lengva bei smagu dirbti. Giedrius atviras improvizacijai“, – šiltai apie kolegą atsiliepė J. Jurkutė-Širvaitė.

Dalyvių anketą galite rasti čia: www.lrt.lt/dainuoksumanim

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą