Naujienų srautas

Tavo LRT2019.11.25 10:30

Praėjusią savaitę žiūrovus ypač domino pokalbis su Arūnu Valinsku apie podagrą laidoje „Klauskite daktaro“

LRT.lt 2019.11.25 10:30

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT.lt lankytojų buvo žiūrimiausi.

Praėjusią savaitę daugiausia žiūrovų dėmesio sulaukė LRT TELEVIZIJOS laida „Klauskite daktaro“. Kokia tikroji podagros priežastis ir kaip ją gydyti? Dauguma galvoja, kad podagros atsiradimą ir progresavimą lemia baltymai. Sergantieji iš raciono išbraukia mėsą, riebią žuvį, kai kurie tampa vegetarais. Bet ar tikrai to reikia? Atsakymus į visus rūpimus klausimus pateikė laidos vedėjas, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto profesorius Alvydas Unikauskas. Laidos svečias – su podagra 20 metų kovojantis televizijos laidų vedėjas Arūnas Valinskas.

Dar viena žiūrovus itin sudominusi laida – „Visi kalba“. Atlikėjas, muzikos prodiuseris Stano dalijasi emociškai stipriais ir net sukrečiančiais prisiminimais. Pastarieji susiję su onkologine liga, jos gydymu ir visa, kas nutiko vėliau. „Sulig pasakiau žmonai apie išgijimą, mūsų santykiai ėmė griūti“, – prisipažįsta jis. Taip pat Stano primena apie savo išleistą knygą „Kodėl aš?“. Jis atvirauja, jog uždavus minėtąjį klausimą klausimų iškyla daug daugiau.

Į LRT mediatekos žiūrimiausių įrašų TOP 5 pateko ir laida „Dviračio žinios“. Sūrskis su Mauzeriu aprauda pasaulį palikusį mafijos tėvą Vidą Antonovą, tačiau šventa vieta tuščia nebūna. Kas užims jo vietą autoritetų olimpe? Kandidatas turi būti nevedęs, nedirbantis ir su tatuiruote. Potencialių įpėdinių sąrašas kaipmat sutrumpėja iki vienintelės pavardės – „SEL“ rusiškai reiškia „sėdau“?

Daug dėmesio sulaukė ir aštuntoji LRT TELEVIZIJOS projekto „Šok su žvaigžde“ laida. Šis vakaras buvo neeilinis – pirmą kartą projekto istorijoje teisėjai vienai porai parašė tris dešimtukus – atlikėjos Paulos Valentaitės ir Gedvino Meškausko pasadoblis surinko 30 balų. Kol vieni džiaugėsi, kitiems teko atsisveikinti su projektu – daugiau ant parketo neišvysime Simo Kučo ir Melisos Valinovič.

Taip pat į LRT mediatekos žiūrimiausių įrašų TOP 5 pateko laida „Stilius“. Mėlynas prezidentės kostiumas ir tikrasis Dalios Grybauskaitės veidas. Dešimt metų šalia pirmojo asmens valstybėje praleidusi buvusi D. Grybauskaitės vyriausioji patarėja Daiva Ulbinaitė jau gali kalbėti atvirai, nors dar vis vadovaujasi taisykle – visada žinok, ką sakai, bet ne visada sakyk, ką žinai. Kaip klostosi gyvenimas aukštumose ir kas iš jo liko buvusiai patarėjai šiandien?

1. „Klauskite daktaro“

Daugiau nei 20 metų su podagra kovojantis Arūnas Valinskas: per pirmą priepuolį atrodė, kad lūžo koja

2. „Visi kalba“

Vėžį išgyvenęs Stano apie likimo išdaigas: sulig pasakiau žmonai apie išgijimą, mūsų santykiai ėmė griūti

3. „Dviračio žinių“ peliukai

Peliukai apie Dragūno autoritetą: „SEL“ rusiškai reiškia „sėdau“?

4. „Šok su žvaigžde“

5. „Stilius“

Grybauskaitės užnugarį prižiūrėjusi Daiva Ulbinaitė: nebijojau prarasti darbo, dėl to prezidentei buvau tiesmuka ir kritiška
LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi