Naujienų srautas

Tavo LRT2019.11.20 11:35

Savanore tapusi Kristina Savickytė: tai pakeis mane kaip žmogų

LRT.lt 2019.11.20 11:35

Ketvirtadienį, lapkričio 20 d. LRT TELEVIZIJOS laidoje „Gyvenimo spalvos“ savanore dienai taps aktorė Kristina Savickytė. Ji Kauno Samariečių bendrijoje savo laiką skirs neįgaliems vaikams.

K. Savickytės dvynukes puikiai pažįsta, matyt, visa Lietuva. „Sužinojusi, kad laukiuosi dvynių, vos neapalpau, man prireikė amonjako. Apsvaigau ir alpėjau – buvo jau, rodos, dvylikta nėštumo savaitė ir staiga sužinojau, kad laukiuosi dviejų“, – atviraus žinoma moteris.

„Tele Bim Bam“ laidoje išpopuliarėjusios mergytės dabar – jau suaugusios merginos. Kristina atvirai pasakos apie iššūkius, su kuriais susidūrė augindama savo vaikus. „Mus augant lupdavo diržu. Supratau, kad ta patirtis paveikė mane kaip žmogų, moterį, mamą“, – atviraus žinoma moteris.

Kauno Samariečių bendrijoje vykdomas specialus projektas neįgaliems vaikams, suteikiantis galimybę mažyliams tobulėti, dalyvauti meno terapijos užsiėmimuose. Čia dieną praleidusi žinoma aktorė neslėps – tokios patirtys keičia gyvenimą.

„Šiandien praturtėjau labai stipriai – tiek patirtimi, tiek susitikimais su žmonėmis. Šiandien daug užsidirbau – kažką tokio, kas visam likusiam gyvenimui liks ir pakeis mane kaip žmogų“, – pasakos K. Savickytė.

„Gyvenimo spalvos“ – LRT TELEVIZIJOS laida, rodoma trečiadieniais,19.30 val. Žinomi Lietuvos žmonės dienai tampa skirtingų sričių savanoriais. Dalydamiesi savo gyvenimo patirtimi ir laiku jie ne tik padeda sėkmės stokojantiems, bet ir patys iš naujo susipažįsta su savimi.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą