Naujienų srautas

Tavo LRT2019.11.18 11:14

Italų serialas „Ponių rojus“ – praėjusios savaitės žiūrimiausias

LRT.lt 2019.11.18 11:14

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT.lt lankytojų buvo žiūrimiausi.

Praėjusią savaitę LRT mediatekos žiūrimiausias – italų draminis serialas „Ponių rojus“. Seriale pasakojama apie gražuolę Terezą Jorijo, kuri persikelia gyventi į Milaną ir įsidarbina drabužių parduotuvėje „Ponių rojus“. Čia ji pažįsta intrigų, pavojų ir aistrų kupiną mados pasaulį.

Kita daug dėmesio sulaukusi laida – „10–12“. Kodėl kai kuriais klausimais mūsų visuomenei taip sunku diskutuoti? Toks klausimas keliamas suaktyvėjus diskusijoms apie LGBT žmones ir informacijos apie juos neva daromą žalą nepilnamečiams. Pašnekovai – humoristas Olegas Šurajevas ir žurnalistė Goda Raibytė.

Į LRT mediatekos žiūrimiausių įrašų TOP 5 pateko ir žiūrovų pamėgtas LRT TELEVIZIJOS projektas „Šok su žvaigžde“. Ant parketo vėl sukosi ir dėl išlikimo kovojo žvaigždės ir šokėjai, į kuriuos savo kritikos strėlės taikė reikli komisija. 7-oji projekto laida buvo negailestinga Vaidotui ir Letai, kurie baigė savo kelionę projekte.

Žiūrovai taip pat domėjosi intelektiniu žaidimu „Auksinis protas“. Kaip ir visada, dėl geriausiojo titulo susirungė 6 žaidėjai. Įveikęs kitus 5 varžovus žaidėjas turės dar vieną progą pademonstruoti savo žinias, nes pateko ir „Auksinio proto“ superfinalą, kuriame kausis dėl pagrindinio prizo – kelionės aplink pasaulį aplankant naujuosius 7 pasaulio stebuklus.

Žiūrovams buvo įdomi ir laida „Visi kalba“. Žmogus, apie kurį kalba visi – aktorius, renginių vedėjas Mantas Stonkus. Kaip iš kaimo berno tampama viena brangiausiai apmokamų Lietuvos žvaigždžių? Ir ką tokia tapus tenka paaukoti? „Būna dienų, kai sumokėčiau dvigubai, kad tik nereikėtų važiuoti į renginį“, – laidoje prisipažįsta jis.

1. „Ponių rojus“

2. „10–12“


3. „Šok su žvaigžde“

4. „Auksinis protas“

Auksinis protas. Kaip paprastai vadinama kaubojiška skrybėlė?

5. „Visi kalba“

Mantas Stonkus: būna dienų, kai sumokėčiau dvigubai, kad tik nereikėtų važiuoti į renginį
LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą