Naujienų srautas

Tavo LRT2019.11.13 13:59

Spalį – LRT.lt lankomumo rekordas

LRT.lt 2019.11.13 13:59

Internetinių rinkos tyrimų bendrovės „Gemius“ duomenimis, 2019 m. spalį naujienų portalą LRT.lt skaitė 908,940 tūkst. interneto vartotojų. Čia skelbiamą vaizdinį turinį žiūrėjo 370,408 tūkst. vartotojų.

„Tai yra visų laikų LRT.lt portalo lankomumo rekordas, kuris pasiektas nuosekliu visų trijų LRT medijų – portalo, televizijos ir radijo – darbu siekiant sudominti auditoriją ir prasmingai praleisti laiką“, – teigia LRT Interneto departamento direktorius Ričardas Baltaduonis.

Lyginant su 2019 m. rugsėjo „Gemius“ duomenimis, realių vartotojų skaičius LRT.lt išaugo 43 386 tūkst., t. y. 5 procentais. Labai sparčiai augo skaičius vartotojų, vaizdinį turinį žiūrinčių LRT.lt portale, – spalį jų buvo 59 454 tūkst. arba 19,11 proc. daugiau nei rugsėjį.

„Džiaugiamės, kad vis daugiau skaitytojų atranda atsinaujinusį LRT.lt. Visų laikų skaitomumo rekordas rodo, kad žmonės vertina rimtą žurnalistiką, analizę ir prasmingą pramogą. Tai – padrąsinimas, kad einame teisingu keliu“, – sako LRT.lt vyriausiasis redaktorius Mindaugas Jackevičius.

LRT.lt – patikimų naujienų portalas, kuriame ne tik politikos, verslo temos, bet ir svarbiausios sporto, muzikos, kultūros aktualijos. Čia galima rasti ne tik originalią portalo žurnalistų parengtą medžiagą, aktualiausias žinias iš Lietuvos anglų bei rusų kalbomis, bet ir žiūrėti televizijos programas, klausytis radijo laidų ir susipažinti su neišsemiamu LRT archyvu.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi