Naujienų srautas

Tavo LRT2019.11.07 15:18

„Scanoramos“ filmai – „Elito kino“ žiūrovams

LRT.lt 2019.11.07 15:18

LRT PLIUS žiūrovų pamėgta „Elito kino“ rubrika lapkričio 7 d. keičia savo vietą TV programoje ir nuo šiol bus transliuojama ketvirtadienio vakarais, 21.30 val. Visą lapkritį „Elito kino“ gerbėjus džiugins Europos kino šalių forumo „Scanorama“ filmai.

Pasitikant jau 17-ąjį, šį ketvirtadienį prasidėsiantį „Scanoramos“ festivalį, LRT PLIUS „Elito kino“ mėgėjams transliuos komišką dramą „Balandis tupėjo ant šakos ir mąstė apie būtį“. Tai – didelės sėkmės 2014 metų „Scanoramos“ forume sulaukęs filmas.

Jis pradės visą lapkričio „Elito kino“ vakarų seriją, skirtą žinomiausioms ir reikšmingiausioms minėto festivalio juostoms. Filmą kūrė švedų režisierius Roy Andersson, kurio darbas „Apie begalybę“ yra įtrauktas ir į šiųmetės „Scanoramos“ programą.

Likus kelioms valandoms iki filmo, LRT PLIUS programos „Kultūros diena“ komanda svečiuosis 2019-ųjų metų „Scanoramos“ Europos kino šalių forumo atidaryme, iš kurio tiesiogiai transliuos nuo 18 val.

Kokybiško kino valandas savo žiūrovams LRT TELEVIZIJA ir LRT PLIUS garantuoja kiekvieną dieną: eteryje – ne tik svarbiausius šių dienų filmus pristatantys „Elito kino“ vakarai, bet ir „Kino žvaigždžių alėjos“ rubrika, Europos šalių kino filmai ir naujausia lietuviška dokumentika. Apie svarbiausius savaitės filmus kiekvieną pirmadienį sužinoti galima LRT savaitės filmų gide.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą