Naujienų srautas

Tavo LRT2019.11.06 10:14

Siekdama karjeros Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė negalėjo įgyvendinti paprastos svajonės

Trečiadienį, 19.30 val., LRT TELEVIZIJOS laidos „Gyvenimo spalvos“ heroje taps Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė. Olimpinė čempionė ne tik pasidalins savo gyvenimo istorijomis, bet ir dienai taps savanore Širvintų vaikų dienos centre.

Penkiakovininkę vaikai apipils jiems rūpimais klausimais apie sportininkų kasdienybę, o Laura padės jiems ruošti maistą bei pamokys svarbiausių olimpinės sporto šakos paslapčių.

„Daryti gerus darbus – labai gerai. Manau, jei kiekvienas padarytų po gerą darbą, Lietuvoje būtų kur kas geriau. Jei yra galimybė, manau, žmonės turėtų pagalvoti, kuo gali padėti: kad ir ateiti, pasibūti su vaikais. Sportininkai galėtų supažindinti su sporto šaka, pabendrauti – vaikai turi herojus, jiems patinkančius žmones. Jei jie atvažiuotų – būtų nuostabu“, – sakys profesionali sportininkė.

Įgyvendinti vaikų svajones kviesianti Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė atskleis ir savo paprastą ir žemišką, deja, dėl pasirinktos profesijos kol kas neįgyvendinamą svajonę.

„Svajojau prabėgti maratoną, bet iki šiol niekas neleidžia. Kai baigsiu sportinę penkiakovės karjerą, gal įgyvendinsiu, bet šiuo metu privalau saugoti savo koją. Negaliu daug bėgti, turiu save saugoti – šitą norą pasiliksiu ateičiai“, – sakys žinoma moteris.

„Gyvenimo spalvos“ – LRT TELEVIZIJOS laida, rodoma 19.30 val., kiekvieną trečiadienį. Žinomi Lietuvos žmonės dienai tampa skirtingų sričių savanoriais. Dalindamiesi savo gyvenimo patirtimi ir laiku jie ne tik padeda sėkmės stokojantiems, bet ir patys iš naujo susipažįsta su savimi.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą