Tavo LRT

2019.11.04 10:46

Helovino vakarėlis ant parketo projekte „Šok su žvaigžde“ – praėjusios savaitės žiūrimiausias

LRT.lt2019.11.04 10:46

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT.lt lankytojų buvo žiūrimiausi.

Praėjusią savaitę žiūrovų dėmesį prikaustė LRT TELEVIZIJOS projektas „Šok su žvaigžde“. Helovino vakarėlis džiaugsmingai baigėsi Mantui Tautvaišui ir Karolinai Pukšto, surinkusiems daugiausiai komisijos balų. Didžiausia staigmena šeštadienį tapo tai, kad su projektu atsisveikino vienais projekto favoritų laikyti Indrė Stonkuvienė ir Rolandas Beržinis.

Tarp žiūrimiausių LRT mediatekos įrašų – ir italų draminis serialas „Ponių rojus“. Seriale pasakojama apie gražuolę Terezą Jorijo, kuri persikelia gyventi į Milaną ir įsidarbina drabužių parduotuvėje „Ponių rojus“. Čia ji pažįsta intrigų, pavojų ir aistrų kupiną mados pasaulį.

Daug peržiūrų sulaukė ir šauniųjų Mariačių daina „Dviračio žiniose“. Jie ir toliau apdainuoja lietuviškus įpročius ir papročius. Šį sykį jų taikinyje – kapų prižiūrėjimo menas ir nacionalinės varžytuvės.

Į LRT mediatekos žiūrimiausių įrašų TOP 5 pateko ir spalio 31 d. LRT TELEVIZIJOS laida „Laba diena, Lietuva“. Nuo lapkričio 1 d. sankryžose – svarbūs pokyčiai. Lietuvoje pasikeitė šviesoforų signalų deriniai. Apie tai, ką būtina žinoti, laidoje papasakojo Susisiekimo ministerijos vyresnysis patarėjas Dmitrijus Bialas.

LRT žiūrovai itin domėjosi ir LRT RADIJO laida „Svarbus pokalbis“. Laidos svečias – generalinis policijos komisaras Linas Pernavas. Antrai kadencijai neskiriamas komisaras sako, kad reformų vykdymas buvo tarsi vaikščiojimas peilio ašmenimis. Kokius tikslus pasiekė policijos vadovas, o kokių ne?

1. „Šok su žvaigžde“

2. „Ponių rojus“

3. „Dviračio žinios“

Mariačiai apie Vėlines: kiekvienas skuba kitiems parodyt, kaip jie prižiūri kapelius

4. „Laba diena, Lietuva“

Lietuvoje keičiasi šviesoforų signalų deriniai: ką būtina žinoti?

5. „Svarbus pokalbis“


Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt