Tavo LRT

2019.10.28 10:27

Praėjusios savaitės žiūrimiausias – naujas Marijampolės himnas „Dviračio žiniose“

LRT.lt2019.10.28 10:27

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT.lt lankytojų buvo žiūrimiausi.

Praėjusią savaitę LRT mediatekoje daugiausia dėmesio sulaukė naujasis Marijampolės himnas „Kur tu esi – visi kazachai žino“ laidoje „Dviračio žinios“. Tarptautinio lainerio pilotai praskrido virš Suvalkijos sostinės Marijampolės ir užtraukė dainą, šlovinančią miesto žmones, gamtą, pramonę ir sportą.

Taip pat žiūrovai itin domėjosi LRT rodomu projektu „Šok su žvaigžde“. Ketvirtoji projekto laida pateikė ne tik daugybę nepakartojamų šokių, bet ir nuostabą sukėlusių akimirkų. Projektą paliko dar viena pora, o žinia apie iškritusią porą šokiravo ir laidos dalyvius, ir žiūrovus. Su projektu atsisveikino Tadas Gryn ir Ala Karpenko. T. Gryn nesulaikė emocijų ir išgirdęs šią žinią paliko studiją.

Dar viena laida, sulaukusi daug žiūrovų dėmesio – „Gyvenimo spalvos“. Gerai žinoma Lietuvos dainininkė Monika Linkytė ne tik papasakojo apie save, bet ir sutiko leistis į savanorystės kelionę. Ji padėjo organizacijai „Niekieno vaikai“, kuri rūpinasi sergančiais vaikų globos namų auklėtiniais. Sergantį beglobį vaiką prižiūrėjusi atlikėja pasidalijo ir savo patirtimis, kurios – nebūtinai šviesios.

Į LRT mediatekos žiūrimiausių įrašų TOP 5 pateko ir italų draminis serialas „Ponių rojus“. Seriale pasakojama apie gražuolę Terezą Jorijo, kuri persikelia gyventi į Milaną ir įsidarbina drabužių parduotuvėje „Ponių rojus“. Čia ji pažįsta intrigų, pavojų ir aistrų kupiną mados pasaulį.

Žiūrovams taip pat buvo įdomi spalio 21 d. laida „Dienos tema“. Dėl padangų gaisro Alytuje keičiama pamokų mokykloje tvarka, neleidžiama prekyba lauke, negali dirbti Pramonės rajone esančios įmonės. Vienos čia esančių įmonių savininkas ir vadovas pasiūlė steigti paramos fondą ugniagesiams, kurie dirba nemiegodami paromis nuo pat gaisro pradžios. Laidoje dalyvavo aplinkos ministras Kęstutis Mažeika, Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis ir verslininkas Rimas Raščius.

1. „Dviračio žinios“

Naujasis Marijampolės himnas: „Kur tu esi – visi kazachai žino“

2. „Šok su žvaigžde“

3. „Gyvenimo spalvos“

Gyvenimo spalvos. Sergančiu beglobiu vaiku besirūpinusi Monika Linkytė: mažiesiems tiesiog reikia žmogaus

4. „Ponių rojus“

Ponių rojus 178 s.

5. „Dienos tema“

Dienos tema. Kol Alytaus meras atiduoda visą save, ugniagesiams vietos verslininkas steigia paramos fondą (su vertimu į gestų k.)
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.