Tavo LRT

2019.10.21 10:42

Pokalbis su Nomeda Marčėnaite apie orią senatvę – praėjusios savaitės žiūrimiausias

LRT.lt2019.10.21 10:42

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT.lt lankytojų buvo žiūrimiausi.

Praėjusios savaitės žiūrimiausias įrašas – pokalbių laida „Visi kalba“. Menininkė, laidų vedėja Nomeda Marčėnaitė pasidalijo jautria ir itin asmeniška patirtimi – susidūrusi su staiga jos tėtį užklupusia liga, o vėliau ir su netektimi, moteris teigia – Lietuvoje sveikatos apsaugos sistema neegzistuoja. Laidos vedėjai Algis Ramanauskas ir Lavija Šurnaitė kartu su pašnekove ieškojo atsakymų į klausimą: kas yra ori senatvė?

Dar vienas daug dėmesio sulaukęs įrašas – gyvenimo būdo laidos „Stilius“ siužetas apie Ugnę Usevičiūtę, kuri nustebino ne tik visus aplinkinius, bet ir save pačią – numetė net 132 kilogramus. Verslininkė sako, kad jaučiasi kaip Karlsonas, nes nuolatos skrajoja padebesiais. Kaip galima įveikti save, pakeitus gyvenimo būdą ir įpročius?

Žiūrovams buvo įdomi ir projekto „Šok su žvaigžde“ laida. Antroje laidoje – tango aistros, džaivo energija, kvikstepo žaismingumas. Netrūko ir įtampos, o projekto komisiją labiausiai sužavėjo Austėjos Lukaitės ir Edvino Belousovo šokis. Pagal originalų BBC formatą kuriamas LRT TELEVIZIJOS projektas „Šok su žvaigžde“ kiekvieną šeštadienį dovanoja įsimintiną reginį – ant parketo susikauna poros, sudarytos iš profesionalių šokėjų bei žmonių, kurie visai nemokėjo pramoginių šokių žingsnelių.

Į LRT mediatekos žiūrimiausių įrašų TOP 5 pateko ir italų draminis serialas „Ponių rojus“. Seriale pasakojama apie gražuolę Terezą Jorijo, kuri persikelia gyventi į Milaną ir įsidarbina drabužių parduotuvėje „Ponių rojus“. Čia ji pažįsta intrigų, pavojų ir aistrų kupiną mados pasaulį.

Žiūrovų dėmesio centre – ir naujoji LRT PLIUS laida „Veranda“. Kas bendra tarp lietuviškos modernistinės architektūros, Niujorko ir „Černobylio“ serialo, kurto Kauno ir Vilniaus interjeruose? Būsto, kuriame buvo filmuotas „Černobylis“, savininkai papasakojo, kaip viskas prasidėjo. „Jis [režisierius], lankydamasis kituose tarpukario objektuose, taip ilgai niekur neužtruko. Tai reiškė jo tylų „taip“, – pasakoja vienas buto savininkų Karolis Banys.

1. „Visi kalba“

Menininkė Nomeda Marčėnaitė atvira: po tėčio netekties supratau – Lietuvoje pasenti nenoriu

2. „Stilius“

132 kilogramų atsikračiusi Ugnė Usevičiūtė: jaučiuosi kaip Karlsonas – dabar galiu skraidyti

3. „Šok su žvaigžde“

4. „Ponių rojus“

5. „Veranda“

Būsto, kuriame filmuotas „Černobylis“, savininkai: serialo kūrėjai atkūrė mūsų nuplėštus tapetus
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.