Tavo LRT

2015.09.08 15:09

Praėjusią savaitę LRT žiūrovams įdomiausia – valgymo mados

LRT.lt2015.09.08 15:09

Pateikiame LRT Mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT Mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.

Pateikiame LRT Mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT Mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.

Daugiausiai LRT mediatekos lankytojų dėmesio sulaukė laida „Stilius“. Pastaraisiais metais valgymo mados kinta gana sparčiai, ir net Lietuvoje tam tikruose sluoksniuose su restoranais ima konkuruoti maisto studijos. Apie jas laidoje pasakoja du įtakingiausi maisto rinkos ir maisto studijų žinovai – Beata Nicholson ir Liutauras Čeprackas –, neseniai sulaukę galybės dėmesio atverdami savo studijas.

B. Nicholson tokia idėja pirmąkart kilo dar gyvenant Londone. Ten ji jau buvo aplankiusi panašių vietų, o Lietuvoje apie tai dar niekas ir nekalbėjo. Virtuvės šefas L. Čeprackas apie prancūzišką ir kitų šalių virtuves išmano be galo daug, tačiau prisipažįsta maisto madomis nė kiek nesidomintis. Tiesa, pats jis sako valgo net ir šlamštmaistį ir kandžiai juokiasi iš tų, kurie rauko nosį nuo vieno ar kito patiekalo.

LRT televizijos žiūrovai susidomėjo galimybe išvysti vieną paslaptingiausių ir turtingiausių pasaulio valstybių – Brunėjų. Vos 400 tūkstančių gyventojų turinčioje mažytėje šalyje Borneo saloje apsilankė į kruizą po Aziją išsiruošę laidos „Gyvenimas“ kūrėjai, o šios vietos paslaptis jiems atskleidė ten pusmečiui įsikūrusio lietuvių futbolininko Artūro Rimkevičiaus šeima.

Daug susidomėjimo sukėlė ir laidos „Emigrantai“ istorijos. Trys kuprinės ir dešimt nepamirštamų mėnesių Azijoje – į didžiausią savo gyvenimo avantiūrą aktorius Leonardas Pobedonoscevas leidosi kartu su žmona Ieva ir dukra Emilija. Aktorius „Emigrantams“ sako žinąs, kad jo namai visada bus Vilnius, tačiau kelionių alkis tik išaugo, ypač vilioja sugrįžimas į Balį – L. Pobedonoscevas neslepia jau turįs bilietus atgal į šią salą.

Antras reportažas – apie svajonę emigruoti. Australai atliko visuotinę apklausą ir išsiaiškino, kad būtent jų šalis yra labiausiai išsvajota žmonių visoje planetoje. Todėl daug kam ši tolima valstybė tampa loterija: žmonės metų metus, kartais ir visus 10 siekia sutvarkyti dokumentus legaliai migracijai. Lietuvoje gerai žinomas verslininkas Žilvinas Grigaitis sako, kad Australija labai lengva įsimylėti iš pirmo karto.

Daug LRT mediatekos lankytojų dėmesio sulaukė praėjusią savaitę Kazanėje vykęs Pasaulio vandens sporto šakų čempionatas, kuriame varžėsi ir Lietuvos sportininkai.

LRT žiūrovai visuomet domisi operatyviai ir profesionaliai pateikiamomis naujienomis, tad daug dėmesio mediatekoje sulaukė į 5-ąją dešimtį įkopusi naujienų laida „Panorama“. Pagrindinėje nacionalinės televizijos naujienų laidoje – išsami verslo, kultūros, sporto informacija, orų prognozė.

1.       „Stilius“

2.       „Gyvenimas“

3.      „ Emigrantai“

4.       Pasaulio plaukimo čempionatas

5.       „Panorama“

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt