Naujienų srautas

Tavo LRT2019.10.09 12:42

Senolio kasdienybę gerinęs Giedrius Arbačiauskas: ne visiems lemta daryti didvyriškus darbus

LRT.lt 2019.10.09 12:42

Trečiadienį, spalio 9 d., 19.30 val. LRT TELEVIZIJOS laidoje „Gyvenimo spalvos“ savo istorija dalysis ir savanoriais dienai taps aktorius Giedrius Arbačiauskas su žmona Agne. Jie drauge su maltiečiais padės senoliui Antanui.

Aktorių G. Arbačiauską žmonės neretai atpažįsta iš jau daugybę metų kuriamų personažų „Dviračio žinių“ laidose. „Tai yra prasminga veikla. Deja, bet nuo nepriklausomybės paskelbimo politikai užsiaugina vis didesnį begemoto kailį. Jie nereaguoja į tai, ką apie juos rašo, ką apie juos rodo“, – sako daugybę personažų sukūręs aktorius.

Jis neslepia, kad meniška profesija buvo jį įklampinusi į linksmybių liūną, iš kurio išbristi padėjo žmona Agnė. „Ačiū už jos kantrybę, už meilę. Labai tai vertinu ir prisiminsiu, kol gyvas būsiu“, – sako žinomas aktorius ir filmų „balsas“.

Drauge su maltiečiais nukeliavę į senolio Antano namus, Giedrius ir Agnė Arbačiauskai griebėsi tvarkymo darbų. „Jei daryti, tai gerai. Ne dėl akių. Žmogus čia gyvens ir jei liks kokie neuždažyti plotai, vis tiek bus nesmagu. Sako, reikia viską daryti iš širdies. Tada ir mažiausi darbai įgauna prasmę“, – sako senolio kasdienybe pasirūpinęs aktorius.

„Ne visiems lemta daryti didvyriškus darbus, didžiulius žygius. Jei dirbi aistringai, iš širdies, tada darbas turi prasmę. Va, išdažytos lubos turi prasmę – kitam žmogui bus šviesiau. Jei darytumei atmestinai, geriau nedaryti – nei pačiam, nei kitam bus geriau“, – apie savanorystę kalba G. Arbačiauskas.

„Gyvenimo spalvos“ – trečiadieniais 19.30 val. per LRT TELEVIZIJĄ ir LRT.lt rodoma laida, kurioje sėkmingi žinomi Lietuvos žmonės dienai tampa skirtingų sričių savanoriais. Dalydamiesi savo gyvenimo patirtimi ir laiku jie ne tik padeda sėkmės stokojantiems, bet ir patys iš naujo susipažįsta su savimi.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą