Tavo LRT

2019.10.07 10:23

Pokalbis su Justinu Jankevičiumi ir projektas „Šok su žvaigžde“ – praėjusios savaitės populiariausi įrašai

LRT.lt2019.10.07 10:23

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT.lt lankytojų buvo žiūrimiausi.

Praėjusią savaitę daugiausia žiūrovų dėmesio sulaukė LRT RADIJO laida „Penktadienio pokalbiai“. Martyno Starkaus vedamoje laidoje svečiavosi humoristas, aktorius, laidų vedėjas Justinas Jankevičius, kuris pasidalijo mintimis apie vaikus, aistrą krepšiniui, vaidmenis kine ir teatre bei darbą televizijoje.

Daug žiūrovų dėmesio sulaukė ir ilgai lauktas LRT TELEVIZIJOS projektas „Šok su žvaigžde“, kuriamas pagal originalų BBC formatą. Ant parketo prisistatė dvylika porų, sudarytų iš profesionalių šokėjų, nacionalinių ir tarptautinių varžybų prizininkų bei iš žmonių, kurie prieš kelias savaites dar nemokėjo nė vieno šokio žingsnelio. Nors tai buvo pirmasis dalyvių pasirodymas eteryje, komisija jiems nenuolaidžiavo. Pirmoje laidoje lyderiavo Simonos ir Ligito pora.

Į LRT mediatekos TOP 5 pateko ir LRT TELEVIZIJOS laidoje „Laba diena, Lietuva“ rodytas reportažas, kuriame Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos Prognozių ir perspėjimų skyriaus vedėja Vida Ralienė papasakojo apie artimiausių dienų orus.

Istorija, jau antrą savaitę kaustanti LRT žiūrovų dėmesį – laidoje „(Ne)emigrantai“. Iš Kybartų kilęs Egidijus į Londoną emigravo tam, kad taptų Zofija. Kad yra translytė, ji suprato prieš keletą metų, kai pirmą kartą persirengė moteriškais rūbais. Galiausiai nusprendė, kad taip nori gyventi visą likusį gyvenimą. Vis dėlto daug kas šiuos pokyčius pasmerkė, nuo Zofijos nusisuko net geriausi draugai. Dabar ji sako, kad pasitikėti gali tik pati savimi.

LRT žiūrovams taip pat buvo įdomi diskusija apie meilę sau su Nepriklausomybės akto signatare Nijole Oželyte LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“. Laidą kartu su Ignu Krupavičiumi vedė Indrė Stonkuvienė ir Monika Linkytė. Meilė – tai būti laisvam, sakė N. Oželyte. Laidos pašnekovė ją suvokia kitaip nei M. Linkytė ir I. Stonkuvienė. N. Oželytė meilę sau prilygina saulei su užsilenkusiais spinduliais: „Kai tie spinduliai užsilanksto, aplink sutemsta ir nebėra ko mylėti.“

1. „Penktadienio pokalbiai“


2. „Šok su žvaigžde“

3. „Laba diena, Lietuva“

Orų prognozė: nejau temperatūra kris žemiau nulio ir pasirodys pirmosios snaigės?

4. „(Ne)emigrantai“

Egidijaus transformacija į Zofiją: paieškų kelią į save nutiesė rašomo romano pagrindinė veikėja

5. „Labas rytas, Lietuva“

Iš klumpių verčiantis pokalbis su Nijole Oželyte: o ką savyje mylėti, vaikai?

Populiariausi