Naujienų srautas

Tavo LRT2015.08.10 09:31

Klausiate – atsakome. Kodėl eismo įvykių komentatorės nesisveikina su LRT RADIJO klausytojais?

Eismo įvykių komentarai įrašomi iš anksto, o pasisveikinimas neskamba taupant brangų radijo eterio laiką. Taip sako LRT RADIJO laidos „112“ vedėjas Darius Švenčionis.  

Eismo įvykių komentarai įrašomi iš anksto, o pasisveikinimas neskamba taupant brangų radijo eterio laiką. Taip sako LRT RADIJO laidos „112“ vedėjas Darius Švenčionis.

LRT RADIJO klausytojas pasigedo eismo įvykių komentatorių pasisveikinimo su klausytojais. „Kasdien klausau jūsų radijo ir 10.30 val., kai moterys komentuoja eismo įvykius, nė karto negirdėjau, kad pasisveikintų. Norėčiau, kad jos taip pat sveikintųsi“, – prašo klausytojas.

Ši informacija, kaip aiškina laidos „112“ vedėjas D. Švenčionis, dažniausiai įrašoma iš anksto, todėl pokalbis su informaciją pranešančių institucijų atstovėmis ar atstovais iš tikrųjų studijoje nevyksta.

„Daiva Žilinskė, Marija Kazanovič iš Lietuvos kelių policijos tarnybos ar Dalia Dzimidienė iš Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento tikrai nėra piktos, nedraugiškos ar nemandagios moterys“, – sako D. Švenčionis. Jo teigimu, informacija apie eismo nelaimes ir gaisrus įrašoma dar prieš prasidedant laidai.

„Su pašnekovais jau tiesioginiame eteryje sveikinamės tik norėdami įsitikinti, ar kalbėdami telefonu girdime vieni kitus. Tokia radijo praktika, taip taupomas brangus laikas“, – tikina laidos vedėjas.

D. Švenčionio manymu, gyvenime daug svarbiau nusišypsoti nepažįstamajam, pasilabinti su naujai atsikrausčiusiu kaimynu, ar nenusisukti nuo senai nematyto mokytojo svarstant: „Ai, jis manęs jau neatsimena.“

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą