Naujienų srautas

Tavo LRT2019.09.30 14:56

LRT PLIUS „Kultūros dienoje“ – naujas vedėjas Julijus Grickevičius

LRT.lt 2019.09.30 14:56

Naują sezoną šiandien pradedančioje televizijos kanalo LRT PLIUS laidoje „Kultūros diena“ – svarbi naujiena: kaip vedėjas prie projekto jungiasi Julijus Grickevičius. Kasdien tiesiogiai transliuojamą kultūros aktualijų ir pokalbių laidą jis ves pasikeisdamas su praėjusį sezoną jau dirbusiomis Gerūta Griniūte ir Živile Kropaite.

Atsinaujinanti „Kultūros diena“ bus tiesiogiai transliuojama patogesniu laiku – darbo dienomis 18 val., ir taps kiek ilgesnė, išsamesnė. Kasdien laidoje tiesiogiai bus kalbinamas su kultūros aktualija susijęs pašnekovas, jungiamasi iš kultūros erdvių ir renginių.

„Norėčiau, kad „Kultūros diena” būtų gyva, aktuali, laidininkas tarp dūzgiančio kultūros pasaulio ir žiūrovų. Esu žmogus „iš vidaus”, visą darbinę patirtį kaupęs būtent kultūros lauke, todėl man nepaprastai įdomu būti ir kitoje ekrano pusėje. Labai norėčiau, kad šios laidos pagalba kultūra nebūtų tik šventės, o būtina informacinio raciono dalis”, – pasakoja naujasis „Kultūros dienos“ vedėjas.

32-jų Julijus Grickevičius – viešųjų ryšių specialistas, VDU absolventas. Veiklą 2006 m. Julijus pradėjo Kauno šokio teatre „Aura”, buvo šio teatro ir jo organizuojamo tarptautinio šokio festivalio atstovas ryšiams su visuomene. 2009-2015 m. dirbo atstovu ryšiams su visuomene Kauno miesto simfoniniame orkestre, Kauno bigbende.

Nuo 2011 m. J. Grickevičius dirbo Lietuvos džiazo federacijos valdyboje, 2017 m. išrinktas šios organizacijos prezidentu. Nuolat bendradarbiauja su festivaliais „Vilnius Mama Jazz“, „Nida Jazz maratonas“, „Broma Jazz“ ir kitais.

Turi komunikacinio darbo patirties Lietuvos nacionalinė filharmonijoje, Vilniaus festivalyje ir Vilniaus fortepijono festivalyje, Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre.

J. Grickevičiaus debiutas „Kultūros dienoje“ – šį penktadienį, spalio 4 d. 18 val. per LRT PLIUS ir LRT.lt

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą