Naujienų srautas

Tavo LRT2019.09.30 10:28

Praėjusią savaitę žiūrovus labiausiai sudomino pokalbis su Nijole Oželyte apie meilę sau

LRT.lt 2019.09.30 10:28

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT.lt lankytojų buvo žiūrimiausi.

Praėjusią savaitę žiūrovams buvo įdomiausia diskusija apie meilę sau su Nepriklausomybės akto signatare Nijole Oželyte LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“. Laidą kartu su Ignu Krupavičiumi vedė Indrė Stonkuvienė ir Monika Linkytė. Meilė – tai būti laisvam, sakė N. Oželyte. Laidos pašnekovė ją suvokia kitaip nei M. Linkytė ir I. Stonkuvienė. N. Oželytė meilę sau prilygina saulei su užsilenkusiais spinduliais: „Kai tie spinduliai užsilanksto, aplink sutemsta ir nebėra ko mylėti.“

Kaip visada į LRT mediatekos žiūrimiausių įrašų TOP 5 pateko ir italų draminis serialas „Ponių rojus“. Seriale pasakojama apie gražuolę Terezą Jorijo, kuri persikelia gyventi į Milaną ir įsidarbina drabužių parduotuvėje „Ponių rojus“. Čia ji pažįsta intrigų, pavojų ir aistrų kupiną mados pasaulį.

Istorija, prikausčiusi LRT žiūrovų dėmesį – laidoje „(Ne)emigrantai“. Iš Kybartų kilęs Egidijus į Londoną emigravo tam, kad taptų Zofija. Kad yra translytė, ji suprato prieš keletą metų, kai pirmą kartą persirengė moteriškais rūbais. Galiausiai nusprendė, kad taip nori gyventi visą likusį gyvenimą. Vis dėlto daug kas šiuos pokyčius pasmerkė, nuo Zofijos nusisuko net geriausi draugai. Dabar ji sako, kad pasitikėti gali tik pati savimi.

Taip pat žiūrovams buvo įdomu, ką Beata Nicholson gamino laidos „Beatos virtuvė“ rubrikoje „Pageidavimų koncertas“. Šįkart – dovana smaližiams, tad ir pačiai laidos vedėjai, kuri tikina ypač mėgstanti saldumynus. Kulinarė gamino pasakiškus obuolių ir šilauogių keksiukus, kurie slepiasi po trupinių kepure.

Į LRT mediatekos žiūrimiausių įrašų TOP 5 pateko ir intelektinis žaidimas „Auksinis protas“, vedamas Arūno Valinsko ir Andriaus Tapino. Kaip visada žaidime susirungė 6 žaidėjai, iš kurių tik vienas įsisegė nugalėtojo ženklelį ir turės galimybę žinias pademonstruoti dar kartą kitame etape. Laidoje – ir žaidėjo Tomo pažadas ne aplankyti 7 pasaulio stebuklus, o Lietuvoje vesti savo svajonių moterį.

1. „Labas rytas, Lietuva“

Iš klumpių verčiantis pokalbis su Nijole Oželyte: o ką savyje mylėti, vaikai?

2. „Ponių rojus“

3. „(Ne)emigrantai“

Egidijaus transformacija į Zofiją: paieškų kelią į save nutiesė rašomo romano pagrindinė veikėja

4. „Beatos virtuvė“

Jūs – kaip norite, bet Beata saldumynų tikrai neatsisakys: po trupinių kepure slepiasi obuolių ir šilauogių keksiukai

5. „Auksinis protas“

„Auksinis protas“. Žaidėjo Tomo pažadas – ne aplankyti 7 pasaulio stebuklus, o Lietuvoje vesti savo svajonių moterį
LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi