Tavo LRT

2019.09.25 10:57

Operos solistas Vaidas Vyšniauskas į savanorystę įtraukė ir dukrą Viktoriją Vyšniauskaitę-Cheri

LRT.lt 2019.09.25 10:57

Trečiadienį 19.30 val. LRT laidoje „Gyvenimo spalvos“ savo gyvenimo istorija dalysis bei savanoriu dienai taps operos solistas Vaidas Vyšniauskas. Jis su dukra, taip pat dainininke, Viktorija Vyšniauskaite-Cheri apsilankys Kauno nepilnamečių tardymo izoliatoriuje.

Solistas pasakos apie sudėtingą karjeros kelią, jaunystės nuklydimus, net apie tai, kad kažkada priklausė sektai, o nuo jo buvo nusigręžę beveik visi draugai.

„Nuo sovietmečio dar buvo toks negatyvus požiūris į religiją. Mobiliųjų nebuvo, tai paskambindavau, išgirsdavo mano balsą ir tada jau „pyp, pyp, pyp“. Žodžiu, aš praradau visus savo senus draugus. Paskui kažkiek santykiai atsigaivino, bet iš esmės nuoširdžios tokios draugystės, kaip anksčiau, jau nebuvo“, – atvirai kalbės solistas.

Dabar V. Vyšniauskas ne tik džiaugiasi galimybe įkūnyti sudėtingus vaidmenis didžiausiose pasaulio scenose. Žinomas solistas jau penkiolika metų – protestantų bažnyčios „Naujoji karta“ pastorius.

„Kalbu apie operą, kalbu apie tikėjimą. Man nereikia persirengti marškinių, kad kalbėčiau apie operą, o paskui apsirengti kitus, kad kalbėčiau apie tikėjimą“, – dalysis žinomas atlikėjas. V. Vyšniauskas savanoryste užsiima jau daugybę metų. Šį kartą prisijungti jis pakvies ir savo vyresnėlę dukrą Viktoriją Vyšniauskaitę-Cheri.

„Pagalvojau, kad čia savanoriauti – labai gera mintis. Pati esu panašaus amžiaus, manau, galim rasti bendrą kalbą“, – sakys žinomo solisto duktė. Jiedu su tėčiu ne tik perdažys įkalinimo įstaigos koplyčios sienas, bet ir skirs laiko nuoširdžiam bendravimui su ten kalinčiais jaunuoliais.

„Dažnai matau tėtį susigraudinantį. Nėra taip, kad jis dažnai verkia, bet pamokslaudamas, kalbėdamas tomis temomis dažnai susigraudina. Vertinu tą jo savybę – jis tikrai atiduoda savo širdį“, – sakys Vaido Vyšniausko dukra po drauge Kauno nepilnamečių tardymo izoliatoriuje praleistos dienos.

„Gyvenimo spalvos“ – nauja laida, rodoma trečiadieniais 19.30 val. per LRT TELEVIZIJĄ ir portale LRT.lt, kurioje sėkmingi žinomi Lietuvos žmonės dienai tampa skirtingų sričių savanoriais. Dalydamiesi savo gyvenimo patirtimi ir laiku jie ne tik padeda sėkmės stokojantiems, bet ir patys iš naujo susipažįsta su savimi.