Tavo LRT

2019.09.16 10:44

Praėjusios savaitės žiūrimiausias – pirmasis Cristiano Ronaldo įvartis į Lietuvos rinktinės vartus

LRT.lt2019.09.16 10:44

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT.lt lankytojų buvo žiūrimiausi.

Praėjusią savaitę daugiausiai dėmesio sulaukė futbolo rungtynės, kuriose Lietuvos rinktinė susitiko su Portugalijos rinktine. Antradienį Lietuvos futbolo gerbėjai išvydo išskirtinį reginį – į Portugalijos rinktinės startinę sudėtį buvo įtrauktas ir superžvaigždė Cristiano Ronaldo. Atrankoje į 2020-ųjų Europos futbolo čempionatą jau 5-ąją rungtynių minutę už žaidimą ranka į mūsų vartus buvo skirtas 11 metrų baudinys. Prie žymos stojo C. Ronaldo, kuris stipriu smūgiu į apatinį dešinįjį vartų kampą įspyrė 90-ąjį įvartį per savo karjerą rinktinėje.

Taip pat daug dėmesio sulaukė laida apie sveikatą „Klauskite daktaro“. Gydytojas Alvydas Unikauskas papasakojo apie pomidorų teikiamą naudą. Neįprastai skanių patiekalų iš pomidorų receptais pasidalijo sveikos gyvensenos ir mitybos specialistė Rita Šilenskienė. Laidos viešnia – LRT laidų vedėja Edita Mildažytė. Antra laidos tema – prakaitavimas. Nors dažnam jis asocijuojasi su blogu kvapu, profesorius sako – kuo daugiau prakaituosite, tuo naudingiau jūsų sveikatai.

Kaip visada į LRT mediatekos žiūrimiausių įrašų TOP 5 pateko žiūrovų pamėgtas italų draminis serialas „Ponių rojus“. Seriale pasakojama apie gražuolę Terezą Jorijo, kuri persikelia gyventi į Milaną ir įsidarbina drabužių parduotuvėje „Ponių rojus“. Čia ji pažįsta intrigų, pavojų ir aistrų kupiną mados pasaulį.

Žiūrovams taip pat buvo itin įdomi rugsėjo 13 d. „Panorama“. Laidoje aptartos temos: nusivylusieji priverstinu kaupimu; „Pontem“ atnaujino veiklą; trūksta lėšų kultūrai; viliamasi pasiekti kompromisą dėl „Brexito“; ligoninėje atsidūrė prezidento Valdo Adamkaus žmona Alma Adamkienė ir kt.

Tarp žiūrmiausių atsidūrė ir laida „Gyvenimo spalvos“. Šios laidos herojus – aktorius Marius Repšys. Savu kailiu patyręs, kas yra depresija, šįkart aktorius lankėsi priklausomybių gydymo namuose „Aš esu“: M. Repšys kalbėjosi su nuo alkoholio ir narkotikų kenčiančiais asmenimis. Aktorius neslėpė emocijų: „Išgirdęs šių žmonių istorijas, suvokiau, jog savų problemų neturiu.“

1. Futbolo rungtynės. Lietuva – Portugalija

Cristiano Ronaldo prireikė 5 minučių, kad pelnytų pirmąjį įvartį: Lietuva 0:1 Portugalija

2. „Klauskite daktaro“

Klauskite daktaro. Daugiau nei tik daržovė: kokią naudą teikia pomidoras bei kodėl jų nemėgsta Edita Mildažytė?

3. „Ponių rojus“

4. „Panorama“

Panorama. Nusivylusiųjų priverstiniu pensijos kaupimu – begalė: ar Seimas suteiks antrą šansą pasirinkti norimą kaupimo būdą?

5. „Gyvenimo spalvos“

Gyvenimo spalvos. Marius Repšys lankosi priklausomybių namuose „Aš esu“: supratau, kad problemų neturiu
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt