Naujienų srautas

Tavo LRT2019.09.10 14:01

Lietuvis verslininkas Kaliningrade: sąžiningas darbas – kelias į bankrotą

LRT.lt 2019.09.10 14:01

Kaliningrade gyvenančio lietuvio Vladimiro istorija verta kino filmo. Kolegos apgautas ir milijoną praradęs verslininkas sugebėjo atsitiesti ir šiandien valdo dešimtis filialų turinčią įmonę. Vladimiro pasakojimas ir verslo Kaliningrade ypatumai – šį vakarą LRT TELEVIZIJOS laidoje „(Ne)emigrantai“.

Prieš aštuonerius metus lietuvis verslininkas išgyveno baisiausią gyvenimo krizę. Tuomet Vladimiras Kaliningrade turėjo mėsos kombinatą. Verslą kūrė su kitu kolega, bankininku, kuris, pasitaikius progai, partnerį apgavo. Vladimiras prarado 1,5 mln. eurų.

Dabar vyras nesėkmingą gyvenimo etapą prisimena su šypsena: „Aš tikintis žmogus, galvoju, vadinasi, taip reikėjo.“ Praradęs verslą, Vladimiras nenuleido rankų ir iškart pradėjo galvoti, ko imtis toliau.

Jis gimė ir užaugo Lietuvos pajūryje. Kaliningrade vyras baigė mokslus, šiek tiek dirbo, paskui ėmėsi nuosavo verslo. Nors Rusijoje pradėti verslą ryžtasi tik bebaimiai, vyras visgi išdrįso. Kadangi čia labai prastas vanduo, Vladimiras ėmėsi vandens filtravimo sistemų montavimo verslo.

Laidos herojus sako, kad gerti nefiltruotą vandenį Rusijoje yra netgi pavojinga gyvybei, nežinia, kuo gali užsikrėsti. Laidoje Vladimiras atviras, sako, kad jei dirbtų sąžiningai, kažin, ar išsilaikytų. Taip čia elgiasi absoliučiai visi verslininkai, nes kitaip bankrutuotų. Jo taktika pasiteisino – šiuo metu Rusijoje sėkmingai veikia net 30 jo įmonės filialų.

Atviras Vladimiro pasakojimas – jau šiandien 19.30 val. laidoje „(Ne)emigrantai“ per LRT TELEVIZIJĄ ir LRT.lt.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi