Naujienų srautas

Tavo LRT2019.09.06 15:19

Nauja LRT laida „Tėčio reikalai“: tėvystė – daug rūpesčių, dar daugiau – džiaugsmo

LRT.lt 2019.09.06 15:19

„Nors apie vaikų auginimą rašoma ir diskutuojama daug, tačiau tai dažniausiai daro mamos. Neabejojame, kad bus labai įdomu į rūpesčius ir džiaugsmus pažvelgti tėčių akimis, o jie išties turi ką papasakoti ir kuo pasidalyti“, – sako naujos LRT laidos „Tėčio reikalai“ vedėjas Paulius Kazakauskas.

Pirmoji laida „Tėčio reikalai“ – jau šį sekmadienį, rugsėjo 8 d. 8 val. per LRT TELEVIZIJĄ ir LRT.lt.

Laidos vedėjas ir vienos iš rubrikų autorius, beje, abu tėčiai – Paulius Kazakauskas ir Karolis Tiškevičius kalbins ne tik tėčius, bet ir įvairius specialistus, kurie padės lengviau įveikti tėvystės iššūkius ir rūpesčius.

„Tėčio reikalai“ domėsis viskuo, kas aktualu kiekvienai šeimai. Tradiciniai ir netradiciniai vaikų auklėjimo būdai, žaidimai, psichologiniai klausimai, sveikata, fizinis aktyvumas – tai tik kelios temos, kurias laidos autoriai aptars su ugdymo ir kitų sričių ekspertais.

Kiekvienoje laidoje laukia pokalbis su tėčiu, įdomi tema ir pašnekesys su ekspertu. „Tikimės, kad atsakysime į daugelį klausimų, kurie neduoda ramybės jauniems tėvams. Taip pat parodysime, kad tėvystė, kad ir kaip kartais sunku, yra prasmingiausias ir gražiausias gyvenimo nuotykis“, – įsitikinęs laidos rubrikos kūrėjas Karolis Tiškevičius.

Pirmoje naujojo sezono laidoje „Tėčio reikalai“ – trys įdomios temos ir pašnekovai, kurių idėjos ir mintys padės į tėvystę pažvelgti netikėtu kampu. Kaip dukrą ugdo nuošaly nuo didelio miesto šurmulio gyvenantis menininkas Martynas Gaubas?

Ar Birštone įsikūręs žinomas dailininkas, skulptorius ir grafikas savo kūrybos ir gyvenimo filosofiją pritaiko ir ugdydamas dukrą Vėją? Nors sakoma, kad paauglystė – nelengvas metas, tačiau M. Gaubas atskleidžia, kad kartais užtenka labai nedaug, kad vaikai ir tėvai būtų laimingi.

„Vaikui reikia suteikti kuo daugiau laisvės – pažinti, atrasti, kurti ir suklysti“, – įsitikinęs menininkas.

Kita laidos tema – patyčios. Ji aktuali kiekvieną dieną – kieme, darželyje ir mokykloje. Švietimo ekspertai patars, kaip atpažinti ir kovoti su viena skaudžiausių šiuolaikinės visuomenės problemų.

Laidos kūrėjai padės atsakyti ir į dar vieną aktualų klausimą visiems tėvams: kaip sutarti su vaikais? Edukologė Sigita Burvytė papasakos apie pozityvią tėvystę. Kas lemia santykius su vaiku? Ką turime keisti ir nuo ko pradėti?

„Tėčio reikalai“ – sekmadieniais 8 valandą ryte per LRT TELEVIZIJĄ ir LRT.lt.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi