Naujienų srautas

Tavo LRT2019.09.02 10:15

Praėjusią savaitę žiūrovus itin domino serialo „Ponių rojus“ intrigos

LRT.lt 2019.09.02 10:15

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT.lt lankytojų buvo žiūrimiausi.

Praėjusią savaitę daugiausia dėmesio sulaukė italų draminis serialas „Ponių rojus“. Seriale pasakojama apie gražuolę Terezą Jorijo, kuri persikelia gyventi į Milaną ir įsidarbina drabužių parduotuvėje „Ponių rojus“. Čia ji pažįsta intrigų, pavojų ir aistrų kupiną mados pasaulį.

Žiūrovams buvo įdomus ir „Dviračio žinių“ Peliukų pokalbis apie bankrutuojančią „Gerovę“. Sūrskis teigia, kad Gitano Nausėdos prezidentavimas nenusisekė: prezidentas aiškino, kad sieks Lietuvos gerovės, o paaiškėjo, kad gerovei iškelta bankroto byla. Mauzeris sako, jog kolega klysta: bankroto byla iškelta konservų fabrikui „Gerovė“, o ne G. Nausėdos prižadėtai valstybės gerovei. Sūrskis tik prunkšteli ir atsako, kad kas jau kas, o konservų fabrikas nuolat gamina naujus konservatorius, todėl jis bankrutuoti negali.

Į LRT mediatekos žiūrimiausių įrašų TOP 5 pateko ir Ovidijaus Verbicko smūgis į vengrų vartus. Rungtynėse, kuriose varžėsi Budapešto „Ferencvaros“ ir Marijampolės „Sūduva“, O. Verbickas buvo priartinęs savo komandą prie istorinės pergalės. Vengrai prie savo baudos aikštelės prisižaidė su kamuoliu, o jį perėmęs O. Verbickas smūgiavo į vartus.

Taip pat žiūrovams buvo įdomi nauja LRT TELEVIZIJOS laida „Gyvenimo spalvos“. Pirmosios laidos akiratyje – plaukikės karjerą už nugaros palikusi Rūta Meilutytė ir autizmo spektro sutrikimą turintis Kęstutis. Su depresija susidūrusi mergina prasitarė, kad tamsiausiu ligos laikotarpiu ji paprasčiausiai nustojo gyventi. Šiandien Rūta žino, kas yra pagalba ne tik sau, bet ir kitam. Olimpinė čempionė dieną leido su Kęstučiu: mokė jį plaukti, važinėjosi kartingais.

Domėtasi ir rugpjūčio 26 d. „Panorama“. Premjero dienotvarkėje – laikinas nedarbingumas: Saulius Skvernelis žinute „Facebook“ paskelbė apie operaciją. Žiežmariuose apsilankęs socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis sako, kad bendruomeniniai grupinio gyvenimo globos namai bus pastatyti. Žemės ūkio ministerijoje sukurta darbo grupė, kuri per savaitę turi įvertinti, ar ministerijos perkėlimas į Kauną pasiteisintų. Šventojoje veikiančių atrakcionų savininkui iš Čekijos prokurorai pateikė įtarimus prekiavus žmonėmis.

1. „Ponių rojus“

2. Peliukai

Peliukai apie bankrutuojančią „Gerovę“: ką dabar darys Nausėda?

3. Sportas

Arčiau svajonės: Ovidijus Verbickas artina „Sūduvą“ prie istorinės pergalės

4. „Gyvenimo spalvos“

Gyvenimo spalvos. Rūta Meilutytė – čempionė ne tik baseine: su depresija susigrūmusios merginos ir autisto Kęstučio istorija

5. „Panorama“

Panorama. Premjero dienotvarkėje laikinas nedarbingumas: Saulius Skvernelis žinute „Facebook“ skelbia patyręs operaciją
LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi