Tavo LRT

2019.08.26 15:25

Šią savaitę žiūrovus labiausiai domino politinės „Dviračio žinių“ aktualijos bei peliukų įžvalgos

LRT.lt2019.08.26 15:25

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT.lt lankytojų buvo žiūrimiausi.

Kaip visada daug dėmesio sulaukė šią savaitę populiariausiu mediatekos įrašu tapęs italų draminis serialas „Ponių rojus“. Seriale pasakojama apie gražuolę Terezą Jorijo, kuri persikelia gyventi į Milaną ir įsidarbina drabužių parduotuvėje „Ponių rojus“. Čia ji pažįsta intrigų, pavojų ir aistrų kupiną mados pasaulį.

Nemažai žiūrovų susidomėjimo sulaukė laidos „Dviračio žinios“ reportažas apie Naglio Puteikio apsilankymą pas influencerę Meškino. Jis turi, anot jo paties, labai gerą idėją: pasiūlo Meškino prisijungti prie Centro partijos.

Netikėtai paaiškėja, kad Centro partijos ir Meškino pažiūros visiškai sutampa. Belieka vienas klausimas: iš kur Nagliui paimti 900 eurų?

Puteikis pas influencerę Meškino: stok į mano partiją, vertybės tikrai sutampa!

Dar vienas žiūrovus sudominęs reportažas – laidos „Labas rytas, Lietuva“ pasakojimas apie tai, kaip pasigaminti sezoninį užkandį.

Gardi idėja šeštadienio pusryčiams: sezoninis užkandis

„Dviračio žinių“ peliukas Mauzeris nori pasipiktinti Palangoje tvyrančia netvarka ir klausia kolegos, ar pastarasis matė kas nutiko, kai buvo išduotas leidimas prie jūros sutvarkyti dušinę? Ogi ant jūros kranto, apsauginėje zonoje išdygo modernus dviejų aukštų namas! Sūrskio tai neįtikina: gal čia tokia šiuolaikinė dušinė?

Galų gale, nejaugi Mauzeris nori pasakyti, kad šitam name dušo nebus? Jeigu bus, vadinasi bent teoriškai čia ir yra dušinė.

Peliukai apie dviejų aukštų „dušinę“ Palangos apsauginėje zonoje: teoriškai tame name dušas juk bus?

Žiūrovams buvo įdomus ir daugiaserijinis filmas „Laisvės kaina. Sąjūdis“. Tai kitų serialo „Laisvės kaina“ dalių „Savanoriai“, „Partizanai“, „Disidentai“ tęsinys apie Lietuvos istoriją.

Serialas „Sąjūdis“ pasakoja apie Lietuvą nuo 1988 m. Tikrų įvykių įkvėptame seriale herojai ne tik sprendžia Lietuvos ateitį, bet ir siekia rasti laimę, ramybę ir meilę.

Laisvės kaina. Sąjūdis 12 s.
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.