Tavo LRT

2020.04.24 21:30

Ne tik stebėkite, bet ir žaiskite „Auksinio proto“ „Prototo“

LRT.lt2020.04.24 21:30

Naujajame LRT TELEVIZIJOS sezone laida „Auksinis protas“ sugrįžta ne tik į jūsų televizorių ekranus, bet ir į mobiliuosius įrenginius. „Prototo“ ir „Auksinis protas“ ir vėl jungiasi bei kviečia ne tik stebėti, o ir dalyvauti žaidime. Žaidimas prasideda penktadienį 21.30 val.

LRT vyr. projektų vadovė Martina Račkauskaitė pasakojo, kad jungtinėje viktorinoje žaidėjų lauks daugiau klausimų, daugiau atsakymų variantų, bus skirta ir daugiau laiko į juos atsakyti.

„Yra daug žmonių, kurie žiūri „Auksinį protą“ ir kartu su studijos svečiais spėlioja. Sako, kad jeigu būtų studijoje, turbūt laimėtų ir patektų į superfinalą. Taigi savo jėgas galėsi išbandyti visi, savo mobiliuosiuose įrenginiuose turintys LRT PROTOTO programėlę. Laimėtojams suteiksime galimybę patekti į žaidimą studijoje“, — pasakojo M. Račkauskaitė.

Kaip įprasta, „Prototo“ žaidimai toliau vyks antradieniais 12.20 val. ir ketvirtadieniais 20.40 val.

M. Račkauskaitė pasakojo, kad programėlę PROTOTO iš viso yra atsisiuntę daugiau nei 30 tūkst. žmonių. M. Račkauskaitė pridūrė, kad sekdami LRT paskyras Facebook ir Instagram, žaidėjai gali gauti užuominų. Socialiniuose tinkluose būna skelbiami buvę klausimai arba panašios tematikos, kaip būsimi.

Jungtiniai „Prototo“ ir „Auksinis protas“ žaidimai vyks penktadieniais 21.30 val.

Kad galėtumėte ne tik stebėti, bet ir smagiai leisti laiką pakutendami savo žinias, parsisiųskite LRT PROTOTO programėlę į savo telefoną ar kitą išmanųjį įrenginį, prisijunkite naudodami savo feisbuko paskyrą, apsilankykite ir pamėkite LRT bei „Auksinio proto“ puslapius, nes ten rasite ne tik visas naujienas, bet ir užuominų apie būsimus žaidimus.

Kartu su studijos dalyviais atsakinėkite į pirmų 2 etapų klausimus ir laimėkite galimybę stovėti Auksinio proto studijoje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt