Naujienų srautas

Tavo LRT2019.08.21 11:18

LRT eteryje –„Greitų ir įsiutusių“ mašinų gaudesys bei kraują kaitinančios „Karštos gaudynės“

LRT.lt 2019.08.21 11:18

Per LRT TELEVIZIJĄ ir LRT PLIUS rugpjūčio 21-25 d. kviečiame žiūrėti:

LRT TELEVIZIJA

Penktadienis 2019-08-23 01:15

„Greiti ir įsiutę 6“ (Fast & Furious 6), veiksmo trileris, JAV, Japonija, Ispanija

2013

N-14

Režisierius: Justin Lin

Vaidina: Vin Diesel, Paul Walker, Dwayne Johnson, Jordana Brewster, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Gal Gadot, Chris Ludacris Bridges, Luke Evans, Elsa Pataky, Gina Carano

Kai Rio de Žaneire Dominikas ir Brajenas sutaršė nusikaltėlių imperiją, praturtėjusius filmo herojus likimas išmėtė po visą pasaulį. Nepaisant prabangaus gyvenimo visi jie yra ieškomi ir namo grįžti galimybės neturi.

Tuo metu Hobsas vaikosi ypač pavojingą samdomų vairuotojų grupuotę, palikusią savo pėdsakus dvylikoje pasaulio šalių. Jiems vadovauja Ovenas Šo, buvęs specialiųjų oro pajėgų majoras, specialiųjų operacijų būrio desantininkas. Sustabdyti ratuotus nusikaltėlius gali tik tikrieji kelių ereliai.

Todėl Hobsas Kanaruose susiranda Dominiką ir paprašo pagalbos gaudant vairuotojus. Dominikas pasikviečia Brajeną. Netrukus paaiškėja, kad mirusia laikyta Dominiko mylimoji Leti – gyva. Tad legendinis būrys susirenka Londone. Už pagalbą Hobsas pažada Dominiką ir jo draugus atleisti nuo bausmės, kad jie galų gale galėtų grįžti namo pas savo šeimas.

Šeštadienis 2019-08-24 07:30

„Pinokis ir Nakties valdovas“ (Pinocchio and the Emperor of the Night), animacinis filmas, JAV

1987

Režisierius: Hal Sutherland

Sukurta Carlo Collodi pasakos „Pinokio nuotykiai“ motyvais.

gimtadienio proga krikštamotė fėja medinukui įteikia nuostabią dovaną – laisvę. Pasijutęs žmogumi Pinokis pasisiūlo tėtušiui Džapetui pagelbėti – nunešti išdrožtą papuošalų dėželę pirkėjui, pažadėjusiam gerai už dirbinį sumokėti.

Nelaimė, pakeliui Pinokis susivilioja viena akele dirstelti į mieste viešintį cirką ir patenka į klastingų sukčių nagus. Šie prikalbina medinuką pasirodyti Pupetino lėlių teatre. Čia jis pelno šlovę, bet praranda laisvę. Ar Pinokiui pavyks atskirti blogį nuo gėrio ir grįžti pas tėtušį Džapetą? O gal teks amžiams likti Nakties valdovo karalystėje?

Šeštadienis 2019-08-24 22:40

„Be abejo, turbūt“ (Definitely, Maybe), romantinė komedija, Didžioji Britanija, Prancūzija, Vokietija, JAV

2008

N-7

Režisierius: Adam Brooks

Vaidina: Ryan Reynolds, Abigail Breslin, An Nguyen, Matthew Mason, Elizabeth Banks, Rick Derby, Daniel Eric Gold, Adam Ferrara, Liane Balaban, Annie Parisse, Kevin Corrigan

Niujorkietis Vilas jau peršoko trisdešimtmetį. Per patį skyrybų įkarštį dešimtmetė duktė Maja netikėtai pradeda klausinėti, kaip jis susipažino su mama. Vilas ima pasakoti. 1992-aisiais vyriškio gyvenime atsiranda trys moterys. Trys romanai, trys sudaužytos širdys.

Vilas pakeičia moterų vardus, kad Maja pati pabandytų atspėti, kuri iš jų yra jos mama. Maja dėlioja dėlionę ir pamažu ima susigaudyti, kad meilė – ne toks jau paprastas dalykas. O Vilas suvokia: niekuomet ne vėlu sugrįžti atgal ir galbūt rasti laimę.

Sekmadienis 2019-08-25 22:30

„Karštos gaudynės“ (Hot Pursuit), komedija, JAV

2015

N-14

Režisierė: Anne Fletcher

Vaidina: Reese Witherspoon, Sofía Vergara, Matthew Del Negro, Michael Mosley, Robert Kazinsky, Richard T. Jones, Benny Nieves, Michael Ray Escamilla, Joaquín Cosio, Vincent Laresca

Nuolat įsitempusi ir griežtai taisyklių besilaikanti policijos naujokė Rouz Kuper gauna ypatingą užduotį. Ji turi saugiai pristatyti į Dalasą seksualumu trykštančią įžūlią našlę, kuri turėtų liudyti prieš įtakingą mafijos bosą.

Siekdamas, kad liudininkė nepasiektų teismo salės, tasai pasistengs, jog moterų porelę persekiotų korumpuoti policininkai ir samdyti žudikai. Todėl smarkiai nesutariančioms moterims būtų labai keblu keliauti per Teksasą. Juk mafijos vadeivai taip svarbu, kad jos jokiais būdais Dalaso nepasiektų.

Juosta pelnė 4 nominacijas „Teen Choice“ apdovanojimams.

Sekmadienis 2019-08-25 24:00

„Undinės“ (Mermaids), romantinė komedija, JAV

1990

N-14

Režisierius: Richard Benjamin

Vaidina: Cher, Winona Ryder, Christina Ricci, Bob Hoskins, Caroline McWilliams, Michael Schoeffling, Jan Miner, Betsy Townsend, Richard McElvain, Paula Plum, Dossy Peabody

1963 metai. Po dar vienų nesėkmingų santykių ponia Flaks su savo dviem dukterimis persikelia į Rytinę Amerikos pakrantę pradėti gyvenimo nuo pradžių. Šis gyvenimo žingsnis ir lengvabūdiški motinos santykiai su vyrais labai nepatinka vienuole ketinančiai tapti jos dukteriai Šarlot.

Naujame mieste motina greitai užmezga santykius su vienišu prekybininku. Regis, niekas nepasikeitė, tačiau vyresnėlė netikėtai ir pati įsimyli vietinį vaikiną. Jaunylė duktė Keit dievina plaukimą, tačiau nelaimingo atsitikimo metu vos nenuskęsta. Taip ateina metas, kai moterys išgyvena labai svarbius savo gyvenimo momentus.

Juosta nominuota „Auksiniam gaubliui“. Pelnė 4 kino apdovanojimus.

LRT PLIUS

Trečiadienis 2019-08-21 21:30

Elito kinas

„Moterų dalia“ (Pavilion of Women), karinė drama, Kinija, JAV

2001

N-14

Režisierius: Ho Yim

Vaidina: Willem Dafoe, Luo Yan, Sau Sek, John Cho, Yi Ding, Chieng Mun Koh, Anita Loo, Amy Hill, Kate McGregor-Stewart, Jia Dong Liu, Shu Chen

Tolimųjų Rytų egzotikos kupinas filmas nukelia į prieškario Kiniją iki japonų invazijos, į 1938 metus. Griežtų vietos tradicijų saistoma kilminga ištekėjusi 40-metė kinė, ponia Ailian Vu, nebenorėdama toliau tarnauti savo vyrui, suranda jam jaunutę antrą žmoną Čiuming.

Amerikietis dvasininkas ir gydytojas Andrė, įsteigęs prieglaudą kinų našlaičiams vaikams, tampa jos 18-mečio sūnaus Fengmo mokytoju. Kartu pamokų klauso ir ponia Vu su Čiuming. Tada ir įsižiebia jausmai tarp kunigo bei ponios ir tarp sūnaus ir „antrosios motinos“ . Jie įsitraukia į pavojingą aistros verpetą.

Trečiadienis 2019-08-21 23:25

„Frankofonija“ (Francofonia), istorinė dokumentinė drama, Vokietija, Prancūzija, Nyderlandai

2015

N-14.

Režisierius: Aleksandr Sokurov.

Vaidina: Aleksandr Sokurov, Louis-Do de Lencquesaing, Vincent Nemeth, Benjamin Utzerath, Johanna Korthals Altes, Jean-Claude Caer, Andrey Chelpanov

Prancūzija per amžius puoselėjo menus ir išlaikė meno šlovintojos ir globėjos reputaciją. Meistriškai valdydamas formą Aleksandras Sokurovas pranoksta ankstesnius bandymus viename kūrinyje pavaizduoti daugialypį Prancūzijos meno ir istorijos sąlytį.

Praslinko dar vienas amžius Senajame žemyne. Karių armijos vėl grėsmingai trypia civilizacijos lopšio grindinius, vėl poška patrankos. Skerdynių akivaizdoje visa, kas kadaise buvo didinga ir šventa, sumanymai, kuriuos įgyvendinti kainavo milijonus valandų, akimirksniu dingsta nuo žemės paviršiaus.

Luvro vadovas Žakas Žožaras ir Reino grafas Franciskas Volfas Meternichas Antrojo pasaulinio karo metu darė viską, kad apsaugotų Luvro meno lobynus. „Frankofonija“ pasakoja apie meno ir galios santykį; ji tarsi klausia, ką vieno stipriausiai žmoniją sukrėtusio konflikto įkarštyje menas gali papasakoti apie mus pačius.

Apdovanotas specialiais prizas tarptautiniame Venecijos kino festivalyje. Rodytas Londono tarptautiniame kino festivalyje. Rodytas Vilniaus kino festivalyje „Kino pavasaris“.

Ketvirtadienis 2019-08-22 21:30

Europos kinas

„Šešiolika ąžuolų“ (Seczehneichen), trileris, Vokietija

2012

N-14

Režisierius: Henk Handloegten

Vaidina: Heike Makatsch, Mark Waschke, Michael Benthin, Alexander Beyer, Sandra Borgmann, Stella Dunze, Marc Hosemann, Nora Jokhosha, Lavinia Wilson, Anatole Taubman

Laurai ir Nilsui Eikhornams įkyrėjo miesto gyvenimas, tad jie nusprendžia persikelti ten, kur gyventų kuo daugiau panašių žmonių. Taip jie patenka į „bendruomenę“.

Čia žmonės gyvena gerai saugomoje vietovėje, visiškai atskirtoje nuo likusio pasaulio. Ši vieta, regis, atneš porai taip trokštamą ramybę. Tačiau netrukus paaiškėja, kad ta idilė – apgaulinga. Netrukus Laura ima stebėtis, kaip keistai nuolankiai elgiasi nuostabiai gražios bendruomenės moterys.

Bet jos vyrui Nilsui toks elgesys ima patikti. Laura jaučia, kad jos naujieji namai slepia kažkokią tamsią paslaptį. Kai ji pagaliau sužino, kas tai per vieta, yra jau per vėlu.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą