Tavo LRT

2019.08.20 09:38

Praėjusią savaitę žiūrimiausias – milijonierius Poška, prašantis Meškino „painfluencinti“ dešras

LRT.lt2019.08.20 09:38

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT.lt lankytojų buvo žiūrimiausi.

Praėjusią savaitę žiūrovus labiausiai domino politinio satyrinio turinio humoro laida „Dviračio žinios“. Milijonierius Saulius Poška nusprendė, kad jam reikia žinomos influencerės Meškino paslaugų: milijonierius nori, kad mergina „painfluencintų“ geriausius „Mėslitos“ gaminius. Tiesa, susitarti su Meškino nėra taip paprasta, juk jai sykiu reikia reklamuoti ir akinius, ir mineralinį vandenį, ir sportbačius...

Žiūrovams buvo įdomios ir futbolo rungtynės. Daug dėmesio sulaukė Marijampolės „Sūduvos“ ir Tel Avivo „Maccabi“ komandų žaidimas. Marijampoliečiams ilgai įrodinėti nereikėjo – pirmasis „Sūduvos“ įvartis krito tiesiai į varžovų vartus. Dar iki Josipui Tadičiui gavus kamuolį baudos aikštelės prieigose stadionas, tarsi kažką nujausdamas, pradėjo ošti ir pakilo iš savo vietų. Nuojauta sirgalių neapgavo – kamuolys po rikošeto nusileido į vartų tinklą, o stadionas tiesiog sprogo.

Į LRT mediatekos žiūrimiausių įrašų TOP 5 pateko ir italų draminis serialas „Ponių rojus“. Seriale pasakojama apie gražuolę Terezą Jorijo, kuri persikelia gyventi į Milaną ir įsidarbina drabužių parduotuvėje „Ponių rojus“. Čia ji pažįsta intrigų, pavojų ir aistrų kupiną mados pasaulį.

Praėjusią savaitę dėmesio centre – ir archyvinis vaizdo įrašas. Laidos „Maistas ir aistros“ viešnia psichologė Jolanta Donskienė atvyko su lauktuvėmis – karveliais iš Prancūzijos! Tačiau žiūrovus nustebino ne tik dovanos – ji pamokė, kaip paruošti karvelius ir atskleidė daug paslapčių iš savo akademinių klajonių po visą (ir kulinarinį) pasaulį.

Dar vienas žiūrovus sudominęs archyvinis vaizdo įrašas – laida „Naktinis ekspresas“, kurioje svečiavosi a. a. filosofas, akademikas Leonidas Donskis. Laidoje kalbėta apie Rusiją ir Ukrainą – kas įvyko ir kas vyksta Europoje? Mūsų nerimo žiema – taip prabėgusius įtampos mėnesius anuomet pavadino L. Donskis. Į situacija pažvelgta giliai: kokie veiksniai lemia, kad Rusijoje į valdžią ateina agresyvios jėgos, ar iš tikrųjų Ukraina neturi valstybingumo tradicijų ir iš kur tokia rami, brandi ukrainiečių laikysena?

1. „Dviračio žinios“

Milijonierius Poška samdo influencerę Meškino: kąsk dešrą ir fotografuokis, tik nenuryk, nes išbers

2. Sportas

Marijampoliečiams ilgai įrodinėti nereikėjo – pirmasis „Sūduvos“ įvartis krenta į varžovų vartus

3. „Ponių rojus“

4. „Maistas ir aistros“

Maistas ir aistros. Maistas ir aistros su Jolanta Donskiene 2018 05 19

5. „Naktinis ekspresas“

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt