Naujienų srautas

Tavo LRT2019.08.13 11:58

Iš kruizo grįžęs „Auksinio proto“ nugalėtojas: tai buvo pirma kelionė, kurioje niekuo nereikėjo rūpintis pačiam

LRT.lt 2019.08.13 11:58

Penktojo „Auksinio proto“ sezono laimėtojas rokiškietis Andrius Burnickas prisipažįsta – intelektiniame LRT žaidime laimėta kelionė didžiausiu šiuo metu pasaulyje kruiziniu laivu buvo bene geriausios jo atostogos iki šiol. Iš svajonių kelionės su gyvenimo drauge Julija grįžęs A. Burnickas pasidalino įspūdžiais.

„Palyginti su kitomis didesnėmis mano išvykomis, ši išsiskyrė tuo, kad viskuo buvo pasirūpinta ir galima buvo tiesiog ilsėtis, nesukant galvos dėl apgyvendinimo, transporto ir kitų būtinų kelionės elementų. Paprastai mano kelionės būna labiau „laukinės“, su daug judėjimo ir nenumatytų korekcijų.

Be to, nauja buvo ir tai, kad niekada nesu buvęs tame pasaulio regione“, – pasakojo „Auksinio proto“ laimėtojas.

Tolimos kelionės yra viena iš A. Burnicko aistrų – aplankyta Gana, Tanzanija, Zambija, PAR, Argentina, Urugvajus, Čilė. Šįkart pergalė „Auksiniame prote“ jį nunešė į JAV ir Karibų salas. Kruizas prasidėjo Majamyje, aplankė Šv. Martyno salą, Puerto Riką, Haitį. Kelionės pabaigoje pora keletą dienų praleido Niujorke.

„Laivas tikrai labai įspūdingas, tiek dydžiu, tiek įrengimu. Stebina dėmesys detalėms, skirtingų zonų interjerai, kokybiškos medžiagos. Veiklos tikrai pakankamai jame: per visą kelionės laiką praktiškai pavyko viską išbandyti ir apžiūrėti.

Didžiausią įspūdį paliko laive vykę šou pasirodymai: ledo šokėjų programa, vandens akrobatai, miuziklai, koncertai. Tai buvo tikrai pasaulinio lygio renginiai, tiek atlikėjų, tiek techninių sprendimų požiūriu“, – karališko poilsio įspūdžiais dalinosi A. Burnickas.

Labiausia „Auksinio proto“ laimėtojui patiko San Chuanas: labai gražus ir jaukus senamiestis, išlikę XVI ir XVII a. kariniai įtvirtinimai, neįkyrūs prekeiviai. Haičio Labadee poilsio teritorija, pasak jo, buvo pati vaizdingiausia.

„Ten yra privatus kruizinės kompanijos kurortas, tad viskas ir gyvai atrodo kaip nužengę iš reklaminio lankstinuko“, – nauju patyrimu džiaugėsi geriausias 2019 m. „Auksinio proto“ sezono žaidėjas.

Naujas, jau šeštasis, LRT intelektinio žaidimo „Auksinis protas“ sezonas prasidės jau rugpjūčio 23-iąją.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą