Naujienų srautas

Tavo LRT2019.08.12 10:33

Praėjusią savaitę žiūrovams buvo įdomiausios „Žinios“, kuriose – Skvernelio idėja dėl pensijų

LRT.lt 2019.08.12 10:33

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT.lt lankytojų buvo žiūrimiausi.

Praėjusią savaitę žiūrovams buvo įdomiausios rugpjūčio 10 d. „Žinios“. Premjeras Saulius Skvernelis išsakė idėją – dirbantiems pensininkams numatyti mokesčių lengvatų. Lietuvių triumfas Kinijoje – du rekordus pagerinęs Danas Rapšys iškovojo ketvirtą aukso medalį. Atidengtas paminklas Antanui Smetonai jo gimtinėje. Opozicijos rėmėjams Maskvoje vėl reikalaujant sąžiningų rinkimų – palaikymo akcija ir Vilniuje. Kiniją siaubia taifūnas Lekima.

Tarp žiūrimiausių praėjusios savaitės įrašų – ir archyvinė medžiaga. Žiūrovams buvo itin įdomi 1997 m. per LRT rodyta laida, skirta Lietuvos Respublikos prezidento rinkimams. Laidoje kandidatai į Lietuvos Respublikos prezidentus pasirodė kartu su žmonomis. Viena iš laidos vedėjų – praėjusią savaitę anapilin išėjusi ilgametė LRT darbuotoja Ala Asovskaja.

Kaip visada daug dėmesio sulaukė italų draminis serialas „Ponių rojus“. Seriale pasakojama apie gražuolę Terezą Jorijo, kuri persikelia gyventi į Milaną ir įsidarbina drabužių parduotuvėje „Ponių rojus“. Čia ji pažįsta intrigų, pavojų ir aistrų kupiną mados pasaulį.

Į LRT mediatekos žiūrimiausių įrašų penketuką pateko ir rugpjūčio 9 d. „Panorama“. Netektis: sunki liga pasiglemžė ilgametę LRT darbuotoją, žurnalistę Alą Asovskają. Teisėjų taryba paskelbė sprendimą dėl 5 korupcijos byloje įtariamų teisėjų. Šeimos kortelių tenka prašytis patiems dėl duomenų apsaugos reikalavimų. Italijoje – Vyriausybės krizė.

Taip pat žiūrovams buvo įdomios futbolo rungtynės tarp Marijampolės „Sūduvos“ ir Tel Avivo „Maccabi“ komandų. Daug peržiūrų sulaukė vaizdo įrašas, kuriame 37-ąją susitikimo minutę Ovidijus Verbickas spyrė kamuolį į baudos aikštelę, o ten stovėjęs Semiras Kerla griūdamas galva jį nukreipė į vartus.

1. „Žinios“

Žinios. Saulius Skvernelis siūlo: dirbantiems pensininkams – mokesčių lengvatos

2. 1997 m. prezidento rinkimai

LR Prezidento rinkimai. Kandidatai su žmonomis  (1997.12.19)

3. „Ponių rojus“

4. „Panorama“

Panorama. Netektis: sunki liga pasiglemžė ilgametę LRT darbuotoją, žurnalistę Alą Asovskają

5. Futbolas. Marijampolės „Sūduva“ ir Tel Avivo „Maccabi“

Semiro Kerlos tikslus smūgis galva ir įvartis: Tel Avivo „Maccabi“ 0:1 Marijampolės „Sūduva“
LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą