Tavo LRT

2019.07.29 10:58

Žiūrimiausias praėjusią savaitę – „Taip. Ne“ žaidimas, kuriame ir neseniai iškeliavęs Almantas Vaišnys

LRT.lt2019.07.29 10:58

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT.lt lankytojų buvo žiūrimiausi.

Praėjusią savaitę žiūrovus labiausiai sudomino legendinis žaidimas „Taip. Ne“ (vedėjas – Arūnas Valinskas). Azartinio žaidimo iššūkį priėmė ir prie žaidėjų stalo sėdo „Naisių vasaros“ aktoriai Velta Anužienė ir Almantas Vaišnys, kuris praėjusį pirmadienį iškeliavo anapilin.

Taip pat daug žiūrovų dėmesio sulaukė Pasaulio plaukimo čempionatas. Trečiadienį Pietų Korėjoje vykusiame Pasaulio plaukimo čempionate Lietuvai atstovavęs Danas Rapšys buvo diskvalifikuotas. Mūsų tautietis finišavo pirmas, tačiau netrukus buvo paskelbta, kad jis startavo per anksti.

Į LRT mediatekos TOP 5 pateko ir italų draminis serialas „Ponių rojus“. Seriale pasakojama apie gražuolę Terezą Jorijo, kuri persikelia gyventi į Milaną ir įsidarbina drabužių parduotuvėje „Ponių rojus“. Čia ji pažįsta intrigų, pavojų ir aistrų kupiną mados pasaulį.

Daug kartų peržiūrėta ir „Naisių vasaros“ 70-a serija. Serialo kartojimas buvo skirtas pirmadienį mirusiam aktoriui Almantui Vaišniui atminti. Jis šiame seriale atliko Giedriaus vaidmenį. Apie seriją: filmo reikalai slyste slysta iš Gardievučio rankų. Situacijos gelbėti ėmėsi Naisių moterys. Ar pavyks Vikai, Birutei ir Jurgai įkalbėti Gardievutį darsyk pakeisti scenarijų? Na, o Auksė ir toliau rezga planus, kaip pakabinti Patriką ant kabliuko ir apsukti jam galvą. Ar įtikinimai nuskambės jos naujoji istorija?

Žiūrovams buvo įdomus ir daugiaserijinis filmas „Laisvės kaina. Sąjūdis“. Tai serialo „Laisvės kaina“ dalių „Savanoriai“, „Partizanai“, „Disidentai“ tęsinys apie Lietuvos istoriją. „Sąjūdis“ pasakoja apie Lietuvą nuo 1988 m. Tikrų įvykių įkvėptame seriale herojai ne tik sprendžia Lietuvos ateitį, bet ir siekia rasti laimę, ramybę ir meilę.

1. „Taip. Ne“

2. Pasaulio plaukimo čempionatas

Iš rankų išsprūdęs medalis: rungtyje pirmas, bet diskvalifikuotas Danas Rapšys

3. „Ponių rojus“

4. In memoriam. Almantas Vaišnys

In memoriam Almantas Vaišnys. „Naisių vasara“ 70 s.

5. „Laisvės kaina. Sąjūdis“

Laisvės kaina. Sąjūdis 5 s.