Naujienų srautas

Tavo LRT2019.07.22 10:49

Praėjusią savaitę daugiausia domėtasi futbolu ir išsiveržusiu Etnos ugnikalniu

LRT.lt 2019.07.22 10:49

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT.lt lankytojų buvo žiūrimiausi.

Žiūrimiausias praėjusios savaitės LRT mediatekos įrašas – iš transliuotų futbolo rungtynių, kuriose žaidė komandos „Crvena Zvezda“ ir „Sūduva“. 60 minutę – raudona kortelė „Crvena Zvezda“ žaidėjui Marko Gobeljičiui. Serbas atviromis kojomis įčiuožė į Vaidą Slavicką, kuris negalėjo tęsti mačo dėl traumos ir aikštę paliko ant neštuvų.

Itin daug dėmesio sulaukė ir išsiveržęs ugnikalnis Italijoje. Šalies pietuose esantis Etnos ugnikalnis suaktyvėjo ketvirtadienį, ėmė spjaudytis lava, iki šeštadienio aprimo, tačiau vis dar kėlė grėsmę kopiantiems į kalną. Debesuoti orai sugadino vaizdą drąsuoliams, kurie išdrįso kopti į aukščiausią Europoje ugnikalnį. Šaltinis – „Reuters“.

Taip pat domėtasi laida „Dviračio žinios“. Dainininko Egidijaus namuose policija atlieka kratą. Anot teisėtvarkos pareigūno, ponas Egidijus apgaulingai tvarkė apskaitą ir pasisavino svetimą turtą. Pats Egis su šiais akivaizdžiai išgalvotais kaltinimais nesutinka ir stebisi, kas galėjo kratą užsakyti: turbūt pasipiktinę klaipėdiečiai, kuriems nepatinka garsi jo muzika. Tik nesupranta dainininkas, ko tie policininkai pas jį ieško: šviesų, garso ar decibelų?

Į LRT mediatekos žiūrimiausių įrašų TOP 5 pateko ir italų draminis serialas „Ponių rojus“. Seriale pasakojama apie gražuolę Terezą Jorijo, kuri persikelia gyventi į Milaną ir įsidarbina drabužių parduotuvėje „Ponių rojus“. Čia ji pažįsta intrigų, pavojų ir aistrų kupiną mados pasaulį.

Domėtasi ir tik naujienų portale LRT.lt rodomu serialu „Bloga mergaitė“. Tai rašytojos Kristinos Gudonytės romano „Blogos mergaitės dienoraštis“ motyvais sukurtas serialas, kuriame pagrindinį vaidmenį atlieka dainininkė Paula Valentaitė. Ji – maištaujanti paauglė Kotryna. Jos tėvai išsiskyrę, tad mergina jaučiasi vieniša ir prieštarauja visuomenės nustatytoms normoms.

1. Futbolas

Gobeljičius čiuožia atviromis kojomis: rezultatas – raudona kortelė ir Slavickas ant neštuvų

2. Ugnikalnis Etna

Pamatykite „besispjaudančią“ Etną: išsiveržė didžiausias veikiantis Europos ugnikalnis

3. „Dviračio žinios“

Egis apie kratą: ko jūs čia ieškot? Šviesų ir garso?

4. „Ponių rojus“

5. „Bloga mergaitė“

Bloga mergaitė 29 s.
LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi