Tavo LRT

2015.09.08 15:12

Praėjusią savaitę LRT žiūrovams įdomiausia – „Bavarijos“ nario gyvenimo permainos

LRT.lt2015.09.08 15:12

Pateikiame LRT Mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT Mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.

Pateikiame LRT Mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT Mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.

Populiariausioje tarp LRT Mediatekos lankytojų laidoje „Stilius“ – išskirtinis susitikimas su Austrijos lietuvių bendruomenės pirmininke Angelika Krause. „Sukėliau čia tikrai rimtus vėjus“, – sako A. Krause, pripažįstanti, kad Austrijoje ją žino kiekvienas lietuvis. Energijos nestokojančią moterį vieną dieną galima sutikti Vengrijoje, kitą – Čekijoje, o trečią ji jau darbuojasi Austrijoje. Herojės vyras – vyriausias princo sodininkas Lichtenšteino sode Vienoje. 

Dar vienas laidos „Stilius“ svečias, buvęs populiarios grupės „Bavarija“ narys Jonas Jonušas, pastaruoju metu laiką dažniausiai leidžia ruošdamas maistą. Jis – ne tik muzikantas, kulinaras, bet ir keliautojas. Viso to išmoko nuo mažens, o kelionės prasidėjo ilgalaikėmis darbo komandiruotėmis, kai dar dirbo IT specialistu. Su šeima J. Jonušas aplankė ne vieną žemyną ir sako: žmonės, galvojantys, kad tai – labai brangu, tiesiog tingi pasidomėti kitokiais kelionių variantais. 

Daug peržiūrų sulaukia ir laida „Gyvenimas“. Šį kartą – apie laimę kitataučio glėbyje. Garsiausias Lietuvos kirpėjas vedė kinę, kurios tėvai prieštaravo santuokai. Dainininko Sedzio širdį užkariavo lietuvė Agnė. Meilė musulmonui buvo stipresnė už aplinkinių perspėjimus saugotis pietiečių. Antrasis laidos pasakojimas –  netikėtumai Gruzijoje. Žmonių svetingumas, architektūros stebuklai ir naktinė akistata su policija. 

Daug LRT Mediatekos lankytojų dėmesio sulaukė ir Liepos 6-osios  koncertas bei per visą J. Basanavičiaus gatvę nusidriekusi rekordinė vieno kilometro ilgio Lietuvos vėliava. Kol vėliava skleidėsi, LRT žiūrovai galėjo mėgautis unikaliu, ant septynių metrų aukščio scenos vykusiu, koncertu, kurį vedė LRT žurnalistė Ugnė Galadauskaitė ir Giedrius Masalskis. Kol žmonės nešė vėliavą, koncertavo Algirdas Kaušpėdas, Stasys Povilaitis, grupės „Čilinam“, ŽAS, Neda, Edgaras Lubys ir kiti. Renginį vainikavo Lietuvos himno giedojimas. 

Laidos „Emigrantai“ herojus jaunas virėjas Gabrielius Račys nustebino visus – spjovė į perspektyvų darbą Londone ir grįžo į Lietuvą, kur niekas nieko jam nežadėjo. Bet ketverių metų emigracijos patirtį turintis vaikinas viską gali logiškai paaiškinti. „Nematau reikalo švaistyti laiko svetimoje šalyje, kai čia, laikui bėgant, gali pasiekti tą patį“, – kalba vaikinas. 

Antroji laidos istorija – apie žurnalistą, išleidusį keletą bestseleriais tapusių knygų, buvusį televizijos laidų vedėją, tinklaraštininką bei restoranų kritiką Andrių Užkalnį. Apie emigraciją jis rašo dažnai. 44 metų vyras į akis juokiasi iš tų, kurie didžiuojasi savo nekvalifikuotais darbais Norvegijoje ar bet kur kitur, o grįžę į tėvynę puikuojasi pinigais. 

LRT Mediatekos lankytojai domisi ir dienos naujienomis, kurias kokybiškai ir operatyviai kasdien praneša LRT Televizijos naujienų tarnyba laidoje „Panorama“.

1.       „Stilius“

2.       „Gyvenimas“

3.       „Tautiška giesmė“

4.       „Emigrantai“

5.       „Panorama“

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.