Naujienų srautas

Tavo LRT2019.07.15 10:59

Praėjusios savaitės žiūrimiausi – serialas „Ponių rojus“ ir filmas „Valstybės paslaptis“

LRT.lt 2019.07.15 10:59

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT.lt lankytojų buvo žiūrimiausi.

Populiariausias praėjusios savaitės LRT mediatekos įrašas – italų draminis serialas „Ponių rojus“. Seriale pasakojama apie gražuolę Terezą Jorijo, kuri persikelia gyventi į Milaną ir įsidarbina drabužių parduotuvėje „Ponių rojus“. Čia ji pažįsta intrigų, pavojų ir aistrų kupiną mados pasaulį.

Taip pat itin daug peržiūrų sulaukė dokumentinis filmas „Valstybės paslaptis“, kurį režisavo Donatas Ulvydas. Kino juostoje pasakojama apie kadenciją baigusią prezidentę Dalią Grybauskaitę. Anot režisieriaus, dokumentinis filmas turi aiškų tikslą – paskatinti į šalies vadovę pažvelgti kiek pozityviau ir labiau atskleisti jos asmenybę.

Žiūrovus domino ir tik naujienų portale LRT.lt rodomas serialas „Bloga mergaitė“. Tai rašytojos Kristinos Gudonytės romano „Blogos mergaitės dienoraštis“ motyvais sukurtas serialas, kuriame pagrindinį vaidmenį atlieka dainininkė Paula Valentaitė. Ji – maištaujanti paauglė Kotryna. Jos tėvai išsiskyrę, tad mergina jaučiasi vieniša ir prieštarauja visuomenės nustatytoms normoms.

Į praėjusios savaitės LRT mediatekos žiūrimiausių įrašų penketuką pateko ir režisieriaus Vytauto Žalakevičiaus filmas „Niekas nenorėjo mirti“ apie pokario įvykius Lietuvos kaime. Scenarijaus autorius – V. Žalakevičius. Operatorius – Jonas Gricius. Filme vaidina: Regimantas Adomaitis, Vija Artmanė, Bronius Babkauskas, Donatas Banionis ir kt.

Žiūrovams buvo įdomus ir daugiaserijinis filmas „Laisvės kaina. Sąjūdis“. Tai serialo „Laisvės kaina“ dalių „Savanoriai“, „Partizanai“, „Disidentai“ tęsinys apie Lietuvos istoriją. „Sąjūdis“ pasakoja apie Lietuvą nuo 1988 m. Tikrų įvykių įkvėptame seriale herojai ne tik sprendžia Lietuvos ateitį, bet ir siekia rasti laimę, ramybę ir meilę.

1. „Ponių rojus“

2. „Valstybės paslaptis“

„Valstybės paslaptis“

3. „Bloga mergaitė“

Bloga mergaitė 27 s.

4. „Niekas nenorėjo mirti“

Niekas nenorėjo mirti  (Nobody Wanted To Die, EN)

5. „Laisvės kaina. Sąjūdis“

„Laisvės kaina. Sąjūdis 3 s.
LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą