Naujienų srautas

Tavo LRT2019.07.02 09:55

LRT RADIJUJE pradeda dirbti Darius Matas

LRT.lt 2019.07.02 09:55

Prie LRT žurnalistų bendruomenės jungiasi Darius Matas. Nuo trečiadienio, liepos 3 d., jį girdėsime LRT RADIJO „Ryto garsuose“, kuriuos jis ves pasikeisdamas su Rūta Kupetyte. Vėliau Darius turėtų imtis ir kitų projektų LRT.

Ekonomikos bakalauro ir žurnalistikos magistro laipsnius turintis D. Matas jau yra dirbęs LRT – 2017-aisiais jis buvo „Eurovizijos“ komandos narys, rengė vaizdo reportažus nacionalinės atrankos ir didžiosios „Eurovizijos“ metu.

Iki šiol Darius ketverius metus dirbo „Žinių radijuje“ – rengė ir vedė aktualijų laidas, prieš tai – laidą jaunimui. Dirbo korespondentu savaitraštyje „Lietuvos sveikata“, rengė ir vedė mokymus moksleiviams, studentams, pedagogams patyčių, diskriminacijos, žmogaus teisių temomis.

„LRT man asocijuojasi su skaidrumu, orientacija į žmogų ir nuolatiniu tobulėjimu. Todėl man didelė garbė prisijungti prie LRT kolektyvo, dalintis turima patirtimi ir nuolat augti pačiam. Tikiu, kad žurnalistas gali ir privalo būti objektyvus.

Domėtis šalies ir užsienio įvykiais, juos kritiškai vertinti ir kelti nepatogius klausimus. To siekiu gyvenime ir tikiuosi savo pavyzdžiu užkrėsti kitus“, – sako Darius Matas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą